Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
03 czerwca 2016
5 sposobów na spersonalizowany prezent

Co jest niezwykłego w prezentach spersonalizowanych? Przede wszystkim to, że sam projektujesz je dla konkretnej osoby – z pewnością doceni ona Twój własny wkład oraz niecodzienny pomysł na podarunek. Jakie typy spersonalizowanych prezentów Ci polecamy? Poniżej kilka najciekawszych propozycji.

 

1. Śmieszna karykatura

karykaturaOsoba, którą chcesz obdarować ma pogodną naturę i chętnie sama śmieje się z siebie? W takim razie zabawny rysunek z jej karykaturalnym wizerunkiem może przypaść jej do gustu! Karykatura to sprawdzony sposób na spersonalizowany prezent, który nie tylko przyozdobi ścianę, ale również każdy rzut oka na nią będzie powodował uśmiech na twarzy. Wystarczy, że wyślesz zdjęcie danej osoby do karykaturzysty, a on w zabawny sposób przedstawi jej wizualne cechy charakterystyczne. Rysunek zostanie wykonany ołówkiem lub w kolorze, w zależności od Twoich preferencji.

 

2. Portret olejny

Chciałbyś uwiecznić na płótnie swoją ukochaną osobę? Sprawić jej pamiątkę, którą będzie jeszcze długo wspominać? Zafunduj jej ręcznie malowany portret olejny, powstanie on na podstawie zdjęcia przesłanego do profesjonalnego malarza. On w najdrobniejszych szczegółach odwzoruje wizerunek bliskiej Ci osoby. To bardzo wzruszający i piękny rodzaj prezentu, który powinien spodobać się osobom sentymentalnym – możesz też zamówić obraz z wizerunkiem całej, szczęśliwej rodziny lub ukochanego zwierzaka!

3. Piękna szkatułka

Eleganckie, drewniane pudełko z autorskim grawerem będzie doskonałym upominkiem dla kobiety uwielbiającej biżuterię. Na wieku skrzynki może zostać naniesiony dowolny wzór, obrazek czy napis! Dzięki temu masz możliwość stworzenia idealnego prezentu na każdą okazję. Możesz zdecydować się na pudełko w dowolnym rozmiarze, personalizowany napis czy obraz, a do środka włożyć biżuterię, słodycze, wino lub inny drobiazg, który ucieszy obdarowaną osobę.

 

4. Medal na specjalne okazje

Chcesz pokazać, że cenisz i szanujesz członka rodziny, znajomego lub współpracownika? Podaruj mu medal, zostanie na nim wygrawerowany napis lub obrazek wraz z dedykacją czy życzeniami. Medal jest wykonany ze stali nierdzewnej, krążek ma średnicę ok. 7-8 cm i jest grawerowany diamentem. Chcesz podkreślić ważne osiągnięcie lub wydarzenie? Wygraweruj specjalną dedykację na medalu i podaruj go bliskiej osobie.

 

5. Ręcznie szyte literki dla dziecka

W najbliższej rodzinie lub u znajomych urodziło się dziecko? Nie wiesz, co może być odpowiednim prezentem? Podaruj mu ręcznie szyte literki, które po ustawieniu w odpowiedniej kolejności stworzą imię dziecka. Będzie to świetna dekoracja pokoiku dziecięcego lub element do zawieszenia nad łóżeczkiem maluszka. Taki podarunek z pewnością spodoba się również rodzicom.

Zobacz całą ofertę personalizowanych prezentów »

Wszystkie pola są wymagane.