Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
21 lipca 2015
6 inspirujących pomysłów na romantyczny wieczór we dwoje!

6 inspirujących pomysłów na romantyczny wieczór we dwoje!

Zamierzacie niebawem zaprosić swoją drugą połówkę na wspólnie spędzony romantyczny wieczór? Przedstawiamy zatem 6 oryginalnych pomysłów, które sprawią, że z całą pewnością nie będziecie ani chwili się nudzić. Jesteśmy bardzo ciekawi, który najbardziej Wam się spodoba.

Niezapomniany relaks w grocie solnej

relaks w grocie solnej

Niezależnie od pory roku możecie udać się wspólnie do jaskini solnej, aby doświadczyć momentów nadzwyczaj przyjemnego relaksu. Zdołacie dzięki temu ukoić swoje nadszarpane nerwy, a także ożywić zmęczone ciało i umysł. Ponadto klimat panujący w grocie solnej wpłynie pozytywnie na Wasze zdrowie, a lampka wina przy romantycznej muzyce rozbudzi gorące uczucia!
Oferty w grocie solnej: http://taakiprezent.pl/pl/k/Grota-solna

 

Nauka walca angielskiego

nauka walca angielskiego

Pewnie ostatnio mieliście okazję zatańczyć wspólnego walca w trakcie studniówki, czyż nie? A może warto wrócić do tych nieprzemijających chwil i zapisać się na wspólne lekcje walca angielskiego? W trakcie tego wieczoru młodzieńcza miłość wreszcie w Was odżyje i pozostanie jeszcze na długi czas. Dajcie się poprowadzić rytmom porywającej do tańca muzyki!

 

Wieczór z grami planszowymi

Gry planszowe to zabawa wyłącznie dla dzieci? Ależ skąd! Szczególnie, jeżeli zdecydujecie się na rozgrzewające do czerwoności gry erotyczne, które tego wieczora pozbawią Was wszelkich zahamowań. Nie jesteście na tyle odważni? W takim razie wcale nie gorszym pomysłem może się okazać zagranie chociażby w szachy, warcaby, czy legendarnego chińczyka.

Oferta: dostępna u Ciebie w domu :))

Warsztaty egzotycznych kuchni

warsztaty kuchenne

Nie wyobrażacie sobie romantycznego wieczoru o pustym żołądku? Warto zastanowić się wobec tego nad wykupieniem vouchera na kurs gotowania pod okiem najlepszych szefów kuchni. Możecie poznać między innymi sekrety przyrządzania włoskiego carpaccio czy wyśmienitych francuskich żabich udek. Wcale nie gorszym wyborem okażą się zapewne również warsztaty indyjskiej kuchni wedle zasad ajurwedy, czy też kurs przyrządzania tajskich potraw.

Dostępne w Warszawie: http://taakiprezent.pl/pl/k/Szkolenia-i-kursy-gastronomiczne

 

Degustacja win dla dwojga

degustacja win

Uwielbiacie spędzać czas przy kieliszku wina, jednak niewiele jeszcze wiecie o tym smakowitym trunku? Zapewne zmieni się to już niebawem, jeżeli zdecydujecie się wybrać na wspólną degustację win. Będziecie mieli tym samym okazję nie tylko zaspokoić swoje kubki smakowe, ale także poznać ciekawostki na temat pochodzenia i produkcji różnego rodzaju win. Nauczycie się zarazem łączyć je z różnymi potrawami, profesjonalnie podawać, a nawet oceniać po samym zapachu. Jesteście gotowi na to, aby stać się prawdziwymi znawcami wina?

Dostępność: Warszawa, Tychy: http://taakiprezent.pl/pl/o/Degustacja-win-dla-dwojga

Masaż w doborowym towarzystwie

masaż dla dwojga

Prezentem, który sprawi ukochanej osobie masę radości będzie również na pewno wspólny masaż, który przywróci Waszym ciałom pełnię zdrowia i witalności! Jest to doskonały podarunek zwłaszcza dla osób aktywnych, które potrzebują chwil przyjemnej relaksacji i uzyskania harmonii ducha. Masaż tajski, klasyczny oraz masaż gorącymi kamieniami, to tylko kilka z najciekawszych propozycji na spędzenie romantycznego wieczoru w doborowym towarzystwie!
 

Sprawdż tutaj: http://taakiprezent.pl/pl/k/Masaze-i-zabiegi-kosmetyczne

 

Zapraszamy!

Wszystkie pola są wymagane.