Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
22 września 2016
A Ty co podarujesz swojemu chłopakowi 30 września?

Prezenty na dzień chłopaka

Dziewczyny! Czy wiecie, że zbliża się dzień chłopaka? W Taakim Prezencie znajdziecie mnóstwo propozycji na świetnie spędzony czas!

Chłopaki! Czy wiecie, że 30 września obchodzicie swoje święto? W serwisie TaakiPrezent.pl będziecie mogli szybko i sprawnie zrealizować swoje vouchery!

Tego dnia obudzisz się rano i od pierwszej minuty będziesz zastanawiać się, co mu kupić! Jesteście razem już ponad 5 lat i zawsze masz ten sam problem. Narzędzia? Kino? Romantyczna kolacja? Gadżety do samochodu? A może miła niespodzianka po pracy w postaci … możliwości wyjścia z kolegami do pubu na mecz? NIE! Są lepsze prezenty dla mężczyzn!

Drogie Panie – już nie musicie wymyślać prezentów na siłę, kombinować których kluczy nie ma w swojej kolekcji wasz mężczyzna ani starać się wymyślić scenariusz na niezapomniany wieczór we dwoje. Najlepszym pomysłem o jakim marzy każdy z nas jest spędzenie czasu na robieniu czegoś niecodziennego, ekstremalnego, dającego mnóstwo adrenaliny i emocji! To właśnie znajdziecie w TaakimPrezencie!

Prezent dla chłopaka czy dla mężczyzny?

Każdy z nas marzy o locie paralotnią lub motolotnią, bo to sprawia mnóstwo przyjemności i pozwala oderwać się nie tylko od ziemi, ale także wszystkich problemów związanych z pracą i … Tobą kochanie. Uwielbiamy także ekstremalne wyprawyoff road czy quady dostarczą nam tyle emocji, że po nich będziemy już tylko dla Ciebie! Pasjonujemy się też bronią i strzelaniem, a idealną wizję wieczoru określamy w trzech słowach – piwny kurs kiperski.

Dziewczyny! Nie zapomnijcie także, że nie ma mężczyzny, który nie lubi prędkości! Możliwość poprowadzenia Lamborghini, Ferrari czy Vipera będzie dla niego spełnieniem dziecięcych pragnień o samochodach z plakatów, które miał nad łóżkiem! A jeżeli chcecie zobaczyć jak wasz chłopak zastanawia się co robić, kupcie mu dream jump z 222 metrów – tego wydarzenia nie zapomnicie oboje!

Jeżeli natomiast jesteście pewne, że każda z wymienionych propozycji jest doskonała dla waszego mężczyzny, ale nie wiecie, która była by idealna, kupcie bon prezentowy na konkretną kwotę lub voucher specjalnie dla niego – wtedy on sam wybierze najlepszy prezent dla siebie!

 

                       


Nie czekajcie więc do ostatniej chwili i już teraz zamówcie voucher dla swojego chłopaka w serwisie Taakiprezent.pl! Gwarantujemy, że będzie z niego zadowolony bardziej, niż z czegokolwiek innego!
 

Męski dział serwisu TaakiPrezent.pl :)
 

Wszystkie pola są wymagane.