Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
09 grudnia 2014
Co kupić na święta? Spytaliśmy rodaków!

Prezenty na święta!

Święta Bożego Narodzenia to czas, który znaczna większość społeczeństwa kojarzy z rodzinną atmosferą, dobrym jedzeniem serwowanym tylko raz w roku, choinką oraz spędzaniem wolnego czasu na stoku. Wszyscy natomiast od pierwszego dnia grudnia zaczynają nerwowo rozglądać się za prezentami świątecznymi


 O ile każdy lubi je dostawać, to już niekoniecznie wszyscy lubują się w chodzeniu po sklepach i wymyślaniu, jaki będzie najlepszy prezent dla rodziców czy cioci! Z pomocą przychodzi oczywiście Taakiprezent.pl, w którym pracują pomocnice Świętego Mikołaja! To właśnie one pytały zabieganych mieszkańców Śląska i Mazowsza o ich wizję idealnego prezentu!

Poszukiwacze w Silesia City Center twierdzili zgodnie, że nie mają problemu z prezentem dla dzieci, ponieważ wystarczą im zabawki i klocki lego. Tym nieco starszym można kupić grę komputerową albo jakiś elektroniczny gadżet. Gorzej natomiast przebiegają poszukiwania prezentu dla taty, prezentu dla mamy czy upominków dla najbliższej rodziny. Tu zawsze pojawiają się pytania w stylu: czy będzie im się podobać? Czy im się przyda? Czy tego potrzebują? I to najlepsze – czy ten prezent nie będzie przechodnim podczas następnych imienin u cioci?

Kiedy zapytaliśmy o wymarzony prezent, większość snuła górnolotne plany o lepszym samochodzie, większym telewizorze, podwyżce czy gwiazdce z nieba. Czasem, ku naszemu zaskoczeniu i radości, pojawiała się wizja nietypowych prezentów takich jak skok ze spadochronem czy lot szybowcem. Dla kilku osób są to marzenia, na które zwykle nie ma czasu. Na szczęście po przedstawieniu oferty TaakiegoPrezentu przynajmniej kilka osób znajdzie pod choinką to, czego naprawdę pragnie!

Wymarzone prezenty w Stolicy

Zabiegani w przedświątecznej atmosferze mieszkańcy Warszawy mieli dość podobne poglądy. Kilka osób stwierdziło, że dla najbliższej rodziny kupi eleganckie prezenty takie jak biżuterię czy skórzane rękawiczki (mimo obaw związanych na przykład z trafieniem w gusta). Wśród najczęściej typowanych prezentów dla dzieci znalazły się lalki oraz autka na zdalne sterowanie (tej opcji trzymali się głównie ojcowie).

A co można kupić najbliższym? Najbardziej zaskoczył nas Mariusz, który bez zastanowienia powiedział, że lot balonem będzie najlepszym prezentem dla dziewczyny, a żeby nie czuła się samotna na wysokości, to poleci razem z nią. Oczywiście od razu spełniliśmy jego prośbę wręczając mu voucher w eleganckim pudełku!

Spośród wielu osób, z którymi rozmawiały nasze Mikołajowe Pomocnice w pamięć zapadła również Pani Małgosia, dla której prezent marzeń jest tylko jeden – wnuczek! Niestety nie mamy aż takich mocy, ale liczymy na to, że podarowany przez Panią Małgosię voucher na romantyczną degustację win dla dwojga nieco pomoże w realizacji tego marzenia.

Jaki jest wymarzony prezent? Dla każdego jest to coś innego, ale dla większości wspólne spędzanie czasu lub poświęcenie go na coś wyjątkowego stanowi sedno. W Taakim Prezencie znajduje się całe mnóstwo pomysłów na spędzenie czasu w sposób niebanalny i ciekawy. Zachęcamy do obdarowywania prezentami, które na długo zapadną w pamięci!


 Wesołych Świąt życzy TaakiPrezent.pl

Wszystkie pola są wymagane.