Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
08 września 2014
Dla kolegów i koleżanek - ekspresowe prezenty!

Prezenty w 5 minut dla kolegi z pracy

Nie masz pomysłu na prezent dla kolegi z pracy? Właśnie się dowiedziałeś, że koleżanka z tego samego działu ma urodziny? A może po prostu chcesz zrobić przyjacielowi siedzącemu naprzeciwko nieoczekiwany prezent? Mamy dla Ciebie doskonałe propozycje, które rozwiążą Twoje dylematy!

Każdy dzień w pracy może Cię zaskoczyć na wiele sposobów – mogą dojść nowe obowiązki, podpiszesz umowę z nowym klientem, zabraknie prądu i będziesz mógł porozmawiać z koleżankami z innego działu. Możesz też nieoczekiwanie dostać podwyżkę lub dowiedzieć się w ostatniej chwili o urodzinach kolegi, który siedzi w tym samym biurze. Co powinieneś zrobić w tej sytuacji? Wejść na Taaki Prezent i kupić rewelacyjnie spędzony czas!

Wśród naszych propozycji znajdziesz doskonałe, niezobowiązujące prezenty, które na pewno przypadną do gustu obdarowanym osobom! Martwisz się, że jest za późno? Żaden problem! Wystarczy, że zamówisz voucher Last Minute (zajmie Ci to 5 minut!), wydrukujesz go, włożysz do koperty lub przewiążesz wstążką … et voila!

Prezent dla szefa

Twój przełożony zapewne ma już biurko pełne piór, superdługopisów, czy innych gadżetów. Na pewno doceni prezent w postaci jazdy samochodem offroad czy masażu relaksacyjnego, a jego własna karykatura pozwoli nabrać dystansu do siebie samego.

Do wyboru masz konkretne, niedrogie prezenty takie jak niezwykle emocjonujące loty paralotnią, podczas których można spojrzeć na wszystko z góry, ekstremalne wyprawy offroadowe po bezdrożach pozwalające oderwać się od wiru pracy czy skoki na bungee, podczas których adrenalina jest większa niż w trakcie negocjacji cenowych. W ofercie posiadamy także niezwykle relaksacyjne masaże i seanse w grocie solnej, karnety na fitness, apetyczne warsztaty kulinarne i wiele innych! Ponadto możesz kupić zestaw prezentowy lub bon podarunkowy, a osoba obdarowana sama wybierze prezent!

      

Każdy prezent, który mamy w ofercie będzie lepszy od kolejnego, nudnego gadżetu biurowego, kwiatów czy biletu do kina! Oferujemy czas, którego nie da się lepiej wykorzystać!

 

Zespół TaakiPrezent.pl

Wszystkie pola są wymagane.