Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
18 maja 2015
Drogie dzieci! Nie zapomnijcie o dniu mamy!

Prezenty na dzień matki

 

Prawdopodobnie w każdym Państwie na świecie jest dzień, w którym na pierwszym miejscu stawia się osobę ważną, wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju – mamę. W Gruzji jest to 3 marca, a w Indonezji 22 grudnia. Mieszkańcy Kanady, Holandii, Niemiec czy Brazylii obchodzą święto mam lub jak kto woli – dzień mamy – w drugą niedzielę maja, a Polacy dokładnie 26 dnia maja.

 

Dzień mamy jest doskonałą okazją do tego, żeby pokazać Jej jak bardzo jesteśmy wdzięczni za pracę, którą włożyła w nasze wychowanie. Za lata wyrzeczeń i trudów, prania pieluch, chodzenia na wywiadówki czy gotowania zdrowych obiadków. Powody, dla których powinno się tego dnia kupić mamie co najmniej kwiatka, można by wymieniać bez końca. Z tych samych powodów warto zastanowić się, czy właśnie tego dnia nie spełnić jakiegoś Jej marzenia lub chociażby zachcianki?

PREZENTY NA DZIEŃ MAMY!


Mama, tak samo jak większość kobiet lubi być rozpieszczana i zaopiekowana. Najlepszym sposobem na dostarczenie tych doznań będzie prezent w postaci masażu lub pakietu spa. Już zwykły masaż relaksacyjny wykonany przez profesjonalistę spowoduje ogromne odprężenie (w porównaniu z takim samym masażem wykonanym przez tatę;), a przecież do wyboru są także upiększające masaże miodem, gorącą czekoladą czy stemplami ziołowymi. Pakiet spa może obejmować zabiegi lecznicze dla dłoni i stóp oraz rewitalizację skóry specjalnym kwasem hialuronowym. Doskonałym uzupełnieniem tych przyjemności może być zabranie mamy na degustację win, pyszną kolację lub warsztaty baristyczne, żeby już zawsze mogła cieszyć się doskonałą kawą.

 


Są jednak mamy, które mimo wychowania co najmniej jednego dziecka w dalszym ciągu pragną nieco bardziej ekstremalnych wrażeń. W zależności od indywidualnych upodobań doskonałym prezentem będzie skok ze spadochronem. Nieco łagodniejszymi prezentami powietrznymi są loty balonem lub spokojne szybowanie w przestworzach w samolocie lub na paralotni.
Drogie dzieci – jeśli wasze mamy twardo stąpają po ziemi i lubią zagadnienia motoryzacyjne sprezentujcie im offroadową przygodę lub jazdę supersamochodem. Na pewno nie dostarczą im tyle emocji co Wy podczas pierwszych lat życia, ale zapewnią dużą dawkę pozytywnej zabawy.


Jeśli natomiast wiecie, że wasza mama preferuje aktywny wypoczynek i wciąż szuka nowych pasji, to warto zastanowić się nad kursem nurkowania, lekcjami jazdy konnej czy zajęciami fitness. Każda z tych dziedzin może być początkiem ciekawej przygody.
Niestety najbardziej zapracowane dzieci, które kontaktują się z mamą głównie przez telefon mogą mieć problem z dokonaniem odpowiedniego wyboru. W taki wypadku rozwiązaniem są bony prezentowe, które umożliwiają wybranie idealnego rozwiązania przez samą zainteresowaną.

 


Pamiętajmy, że najważniejsze w dniu mamy jest jednak to, żeby nie zapomnieć o spędzaniu czasu razem. Dlatego wszystkie wymienione wyżej prezenty można realizować we dwoje lub w większej, rodzinnej grupie. Warto oderwać się od codziennych obowiązków, żeby przez tych kilka chwil po prostu doskonale bawić się razem.


Zespół Taaki Prezent.pl 

Wszystkie pola są wymagane.