Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
17 stycznia 2016
Dzień Babci i Dziadka – spędź czas z dziadkami w wyjątkowy sposób

Te dni to szczególny czas każdego roku, który możemy spędzić wspólnie z dziadkami. Przeżywanie razem dobrych chwil, szczera rozmowa przy dobrym cieście oraz wspominanie przeszłości będą wystarczająco dobrym sposobem obchodzenia Dnia Babi lub Dziadka. Może warto w tym roku włożyć w przygotowania więcej czasu i sprawdzić niespodziankę dziadkom? Poniżej kilka sprawdzonych propozycji na celebrowanie tego święta.
 

Grota solna

Wspólny seans w grocie solnej będzie chwilą prawdziwego odprężenia oraz poprawy zdrowia. Przebywanie w tym miejscu pozwala na zwiększenie odporności organizmu, zmniejszenie stresu, niwelowanie zmęczenia i wspieranie leczenia wielu schorzeń. Pobyt w uzdrowiskowym klimacie z pewnością przypadnie do gustu dziadkom oraz pozwoli na połączenie kwestii zdrowotnych z możliwością świętowania Dnia Dziadka lub Dnia Babci w niecodzienny sposób.

 

Masaż

Masaż relaksujący bądź rehabilitacyjny może okazać się dla dziadków nie tylko odprężeniem, ale również ulgą w bólu pleców. Zdecydowanie docenią tego typu prezent, który jednocześnie będzie miłym upominkiem, a także czymś niezwykle przydatnym. Babcia może ucieszyć się również z bonu na manicure lub do fryzjera, jeżeli jest elegancką starszą panią. Wykupienie vouchera podarunkowego na zabiegi kosmetyczne, to dobry sposób na to, aby okazać troskę dziadkom oraz dać im odrobinę luksusu na co dzień.

 

Floating

Równie relaksującą propozycją co masaż, może być floating. To dryfowanie na wodzie o wysokiej zawartości Epson. Taka sesja potrafi naprawdę odprężyć. Jeżeli dziadkowie potrzebują odrobiny relaksu i chwili dla siebie, to taka propozycja może im bardzo przypaść do gustu. Ich dzień to dobra okazja, żeby pokazać jak bardzo się o nich troszczymy i dbamy o ich dobry nastrój!
 

Wizyta w restauracji

Celebrowanie Dnia Dziadka lub Babci powinno mieć odpowiednią oprawę – w tej kwestii doskonale sprawdzi się wizyta w przyjemnej restauracji, gdzie będziemy mieć możliwość skosztowania wyśmienitych dań. Chcąc uczynić ten wieczór wyjątkowym, warto zaproponować dziadkom menu, którego jeszcze nie próbowali – być może będzie to kuchnia dalekowschodnia, hinduska czy gruzińska. Ciekawym pomysłem będzie również udanie się do restauracji z menu degustacyjnym, gdzie można przeżyć prawdziwą eksplozję smaków! Dodatkowo rozmowa i lampka wina – wtedy mamy gwarancję, że podczas obchodzenia Dnia Babci i Dziadka nasi dziadkowie będą w siódmym niebie!

Pamiętajmy, że w święcie dziadków chodzi przede wszystkim o wspólnie spędzony czas. Będzie on najcenniejszym prezentem, który możemy sprawić babci lub dziadkowi. Uważna rozmowa, słuchanie historii z przeszłości oraz miłe chwile niech będą podstawą celebrowania tego dnia.
 

Wszystkie pola są wymagane.