Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
01 czerwca 2016
Dzień Dziecka – podaruj dziecku niesamowite przeżycia

Pomysłów na zorganizowanie ciekawego Dnia Dziecka jest naprawdę sporo. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób zaplanujesz ten dzień. Prostą, ale dającą dużo satysfakcji opcją będzie wycieczka w ciekawe miejsce. Może park rozrywki, wesołe miasteczko lub aquapark? Tego typu atrakcje są uwielbiane przez dzieci. Co więcej, dają one możliwość spędzenia aktywnie i wesoło czasu całą rodziną – będzie to doskonały sposób na celebrowanie wyjątkowego Dnia Dziecka. Maluchy chętnie udzielają się we wszelkiego rodzaju zajęciach sportowych. Jeżeli w domu masz również małego sportsmena, to z pewnością ucieszy go możliwość przetestowania nowej dyscypliny.

W Dzień Dziecka zafunduj mu na przykład pierwszą lekcję gry w tenisa, zabierz na kurs pływania lub naucz jeździć go na rolkach. Taki podarunek dostarczy dziecku wiele emocji, a co więcej – być może rozbudzi w nim pasję do uprawiania nowego sportu. Pozostając dalej w tematyce aktywności na zewnątrz – z uznaniem na pewno spotka się zabranie dziecka na gokarty. Adrenalina, rywalizacja, możliwość prowadzenia pojazdu to emocjonująca mieszanka, która sprawi, że Twoja pociecha jeszcze na długo wspominać to wydarzenie i opowiadać o nim rodzinie czy szkolnym kolegom.

Równie emocjonującym przeżyciem może okazać się zabranie dziecka do stadniny koni i zafundowanie mu pierwszej lekcji jazdy konnej z instruktorem. Takie wydarzenie będzie szczególnie istotne dla dzieci, które kochają zwierzęta i zawsze marzą o własnym koniu. Ten typ pociech będzie również bardzo zadowolony z wizyty w zoo.

Jeżeli Twój syn lub córka lubią się uczyć, to ciekawym doświadczeniem okaże się wizyta w escape roomie dladzieci, gdzie będą mieli możliwość rozwiązania łamigłówek. 

To również rozrywka, w której można uczestniczyć cała rodzina. Młody, przyszły inżynier lub naukowiec z chęcią weźmie udział w warsztatach z robotami, gdzie podczas kreatywnej zabawy będzie mógł rozwijać swoje zainteresowania, nauczy się nowych rzeczy, a także skonstruuje prostego robota.

Żaden z powyższych pomysłów nie przypadł Ci to gustu? To nic! Postaw na czas spędzony wspólnie z dzieckiem. Może nauczysz je malować na szkle? A może pojedziecie na wycieczkę rowerową? Liczy się przede wszystkim wspólne działanie, uwaga rodzica oraz dobra zabawa.

Niech tegoroczny Dzień Dziecka będzie okazją do ciekawych przeżyć i wspólnego spędzenia czasu. Nie warto wydawać pieniędzy na kolejne zabawki, jeżeli ten sam budżet można spożytkować znacznie ciekawej! Twoje dzieci z pewnością docenią taką inicjatywę i jeszcze długo będą pamiętać ten wyjątkowy Dzień Dziecka.

Wszystkie pola są wymagane.