Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
16 stycznia 2017
Kreatywne pomysły na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Nowy rok zaczyna się od Dnia Babci i Dnia Dziadka - co warto im sprawić, aby ich zaskoczyć? Jak wybrać prezent, żeby przypadł im do gustu?

Jeżeli w tym roku zamierzasz podarować coś klasycznego, to świetnie sprawdzi się ciekawa książka, zestaw zapachowych świec, kosz smakołyków lub zestaw witamin dla seniorów. To sprawdzone podarki, które na pewno przydadzą się każdemu dziadkowi czy babci.

Można również pójść w stronę poprawienia komfortu czy dbałości o zdrowie ukochanych seniorów – na pewno ucieszą się z nakładki masującej plecy na fotel, elektrycznego koca, masażera do stóp czy nowego, ciepłego koca.

 

Jeżeli takie prezenty wydają Ci się nudne, to możesz spróbować czegoś zupełnie innego. Może postawisz personalizowany prezent? Karykatura stworzona na podstawie wspólnego zdjęcia rodzinnego lub pojedynczych portretów fotograficznych może przypaść do gustu dziadkom, którzy słyną z doskonałego poczucia humoru i dystansu do siebie. Będzie to też niezła pamiątka, zwłaszcza jeżeli wybierzesz rodzinne zdjęcie jako podstawę do stworzenia karykatury.

Dziadkowie, który wolą mniej rewolucyjne prezenty zachwycą się obrazem olejnym z ich lub Twoim wizerunkiem. Wystarczy, że zakupisz odpowiedni voucher i wyślesz zdjęcie, na podstawie którego ma zostać namalowany obraz, a po krótkim czasie będziesz miał idealny prezent na Dzień Dziadka lub Dzień Babci. Taki upominek może być bardzo wzruszający i sentymentalny. Równie dobrze sprawdzi się kalendarz z Twoimi zdjęciami, Twoich dzieci i całej rodziny lub specjalnie stworzona przez Ciebie fotoksiążka.

Ciekawym i zarazem mobilizującym dziadków do ruchu pomysłem jest wykupienie vouchera na nordic walking we dwoje w górach. Będzie to świetny pretekst do wiosennego lub letniego wyjazdu, możesz również pokusić się o zarezerwowanie noclegu w hotelu. Takiego prezentu Twoi dziadkowie z pewnością nie będą się spodziewali, a zaskoczy ich pozytywnie.

W Dniu Babci i Dniu Dziadka najważniejsza jest pamięć o ukochanych dziadkach. Jeżeli nie masz zbyt wiele możliwości finansowych, to wystarczy zaprosić ich na obiad lub kolację do przyjemnej restauracji i spędzenie tego czasu razem, po prostu rozmawiając. Wyjście na miasto z powodzeniem może zostać zastąpione wizytą u dziadków z własnoręcznie upieczonym ciastem czy muffinkami.

W tych dniach liczy się przede wszystkim pamięć i gest. Łzy wzruszenia na pewno wywoła ręcznie wykonana kartka - zupełnie jak za czasów dzieciństwa, obejrzenie wspólnie zdjęć albo nagrań z dawnych lat. Zadbaj o to, aby babcia i dziadek byli zadowoleni w swoje święto!
 

Wszystkie pola są wymagane.