Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
13 listopada 2014
Prezenty na imieniny!

Najciekawsze prezenty na imieniny w sieci!

Każdy z nas ma imię, które nadali nam rodzice, kiedy przyszliśmy na świat. Czym się kierowali przy jego wyborze? W większości przypadków tym, że po prostu im się podobało. Często jednak znaczenie imienia idzie w parze z charakterem danej osoby. Czy ta zależność może się do czegoś przydać? Tak! Na przykład podczas szukania prezentu na imieniny! 

Imieniny Barbary przypadają kilka razy w roku, jednakże ze względu na to, że jest patronką m.in. górników, to jej wielkie święto przypada 4 grudnia. Według imiennika Barbara to kobieta wrażliwa, dobra i lojalna. Ponad wszystko ceni sobie wartości rodzinne i lubi być otoczona przyjaciółmi. To jednak nie hamuje jej niezależności, zawsze ma swoje zdanie i… uwielbia nowości! W serwisie TaakiPrezent.pl znajdują się idealne pomysły na prezent takie jak kulinarne doznania, które może przeżywać z przyjaciółmi, lot balonem  w grupie najbliższych osób czy off road, który dostarczy jej nowych, ekstremalnych doznań!

Co na prezent dla chłopaka?

Kolejny na liście imieninowej jest Andrzej. Prezent dla chłopaka można znaleźć szybciej niż prezent dla dziewczyny, ponieważ płeć waleczna jest mniej wybredna. W każdym razie - Andrzej to raptus, którego nie sposób utrzymać w jednym miejscu. Jest wolny, pewny siebie i ma zasady, których nie można łamać (ciekawe, czy skok na bungee z 222 metrów nie zmieniłby tego światopoglądu?). Ponadto lubi być doceniany i zauważany, a jego ego można połechtać ciekawym prezentem. W Polsce Andrzejki obchodzi się hucznie 30 listopada i według tradycji wróży się wtedy swoją przyszłość na przykład przelewając wosk przez dziurkę od klucza. Dla Andrzeja mamy magiczne prezenty, ekstremalne prezenty oraz coś, co na pewno wzbije go pod niebiosa – paralotnię z silnikiem!

Sylwester kojarzy się zwykle z wielką imprezą na zakończenie roku i legendarnym już Rambo! Tymczasem mężczyzna o tym imieniu niespecjalnie przepada za dużymi zbiorowiskami ludzi (chyba, że akurat są jego imieniny) i woli podbijać świat w samotności. Aktywne spędzanie czasu dla Sylwestra to norma, jednakże równowaga pomiędzy ekstremalnymi doznaniami i bezpieczeństwem musi być zachowana. Idealnym pomysłem na prezent imieninowy dla Sylwestra jest więc jazda supersamochodem (ze względu na dużą dawkę adrenaliny przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa) oraz kurs nurkowania (ze względu na ciszę, spokój i minimalną ilość ludzi pod wodą).

 

6 stycznia swoje imieniny obchodzą Kacper, Melchior i Baltazar. Niestety nikt nie praktykuje już nadawania imienia Melchior, Baltazar kojarzy się tylko z gąbką, więc zostaje Kacper. Osoba nosząca to imię jest bardzo pozytywnie nastawiona do życia, a problemy są tylko kolejnymi punktami do rozwiązania. Dzięki jego pogodzie ducha jest lubiany przez ludzi, co prowadzi do tego, że często traktowany jest jak gwiazda towarzystwa. Jeżeli chcesz kupić Kacprowi wyjątkowy prezent nie szukaj w supermarketach czy galeriach handlowych. Zaproś go na piwo, degustację wina albo warsztaty gotowania tradycyjnej polskiej kuchni .

 

W serwisie TaakiPrezent.pl znajduje się mnóstwo prezentów na imieniny – dla Małgosi, Krystiana, Oli, Marka czy Jadzi! Wystarczy tylko znać odrobinę ich charakter lub wybrać jedną z propozycji bonów podarunkowych!

 

Zespół TaakiPrezent.pl 

Wszystkie pola są wymagane.