Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
29 września 2014
Prezenty na jesienną chandrę!

Jak możemy reagować na jesienny spadek nastroju?

Za oknami jesień w pełni. Liście spadają z drzew, dzień jest coraz krótszy, a wysokie temperatury można obejrzeć tylko podczas prognozy pogody, kiedy Jarosław Kret opowiada o Grecji, Hiszpanii czy Bali. Ale to nie powód do zmartwień! W TaakimPrezencie każdy znajdzie coś, co rozwieje jesienną chandrę na dobre! 

Długie wieczory sprzyjają rozmyślaniom na wszelkie tematy – począwszy od tego, co będziemy robić podczas zbliżającej zimy, aż do długoterminowych planów na kolejny sezon wakacyjny. Ważne, żeby snuć te rozważania w miłej i odprężającej atmosferze.

Masaż - relaksujący prezent

W serwisie TaakiPrezent.pl proponujemy idealne do jesiennych rozważań prezenty relaksacyjne w postaci masażygorącymi kamieniami, tajskich, olejkami, czekoladą belgijską i innymi. W tej atmosferze nawet najbardziej wysublimowane rozmyślania nabiorą zupełnie nowych kształtów. Kobietom chcielibyśmy polecić zabiegi spa oraz aktywne spędzanie czasu. Fitness, zumba czy aerobik dostarczą organizmowi endorfin, które są niezbędne dla dobrego samopoczucia. To za mało? Pole dance na pewno postawi na nogi każdą rozstrojoną przez jesień dziewczynę!

Mężczyźni natomiast potrzebują więcej adrenaliny, żeby nie dać się jesiennej, sennej atmosferze. Najlepszym, co mogą zrobić w tej sytuacji jest wybranie się na przygodę w dzikim terenie samochodem 4x4! Każda minuta na offroadowej trasie zapewni długie godziny pozytywnej energii. Tym, którzy wolą najpierw poćwiczyć manewry polecamy naukę jazdy autobusem lub TIRem.

Jesień to także mnóstwo czasu, który można spędzić z drugą połówką! Romantyczna atmosfera w niezwykle kolorowej scenerii lasów podczas lotu balonem na pewno zbliży do siebie nie tylko zakochanych.

A może romantyczna kolacja lub kurs kiperski

Pary lubiące twardo stąpać po ziemi mogą wybrać się na degustację wina, piwa albo wódki lub zakosztować przepysznej kawy poznając jednocześnie tajniki jej parzenia podczas kursu dla baristów. Polecamy także kursy gotowania! Po nich kuchnia Polska, Hiszpańska, Bałkańska czy Tajska nie będą miały tajemnic.

Kiedy podczas długiego jesiennego wieczoru zaczniesz się nudzić to pamiętaj, że tylko 5 minut dzieli Cię od spędzenia wspaniałych chwil rozchmurzających jesienną aurę!

 

Zespół Taakiprezent.pl

Wszystkie pola są wymagane.