Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
25 września 2016
Skąd czerpać pomysły na prezenty dla bliskich?

 

 

Okazji do dawania prezentów w ciągu roku jest naprawdę wiele – urodziny, imieniny, rocznice, chrzty, śluby, Dzień Matki, Walentynki, Gwiazdka oraz wiele, wiele innych dni, w których świętujemy. Obchodzenie tylu różnych wydarzeń w ciągu roku nie jest problemem, kłopotliwy jest jednak wybór prezentów na wszystkie te okazje. Nie masz pomysłu na upominki dla znajomych i rodziny? W jaki sposób się inspirować? W tym artykule przedstawimy Ci kilka sprawdzonych sposobów.

Pierwszym krokiem przed zakupem konkretnego podarunku powinien być wywiad z najbliższymi osobami obdarowywanej osoby. Mogą one posiadać wiedzę na temat tego, co warto kupić lub o czym marzy solenizant.

W przypadku gdy to źródło zawiedzie, to można spróbować zainspirować się w sieci. Po wpisaniu do wyszukiwarki fraz, takich jak: prezent dla faceta, prezent na osiemnastkę czy prezent na dzień kobiet, wyświetli się nam lista najbardziej popularnych stron z poradami. W tego typu artykułach powinniśmy bez większego problemu znaleźć pomysły na upominek na każdą okazję.

Jeżeli chcemy zaskoczyć solenizanta, to warto pokusić się o prezent wykonany własnoręcznie – tzw. DYI (z ang. „do it yourself” – zrób to sam). Tutaj inspiracji również dostarczy nam Internet i portale takie jak YouTube czy Pinterest. Są one ogromną skarbnicą wiedzy – dzięki nim dowiemy się jak zrobić własnoręcznie ozdobne pudełko w stylu decoupage, zwierzątka z filcu, patchworkową narzutę na łóżko oraz wiele innych przedmiotów. Tego typu prezenty będą wymagały od nas większego nakładu czasu i pracy, ale z pewnością przypadną do gustu obdarowanym.

Całkiem niezłym pomysłem jest także skorzystanie z portali z voucherami na różnego rodzaju prezenty. W tym przypadku nie chodzi o materialne podarunki, ale zafundowanie bliskiej osobie niesamowitych przeżyć w postaci skoku ze spadochronem, lotu balonem, jazdą opancerzonym samochodem czy weekendu w SPA. Wybierając takieupominki nie będziemy musieli martwić się, czy dany przedmiot wpisze się w gusta konkretnej osoby. Wystarczy dobrać typ vouchera do obdarowanego, aby mieć pewność, że mu się spodoba i chętnie z niego skorzysta – np. osobom odważnym zafunduj skok ze spadochronem, a tym bardziej zachowawczym bardziej spodoba się bon na masaż czy kolację z menu degustacyjnym w dobrej restauracji.

Korzystając z powyższych sposobów, nie powinieneś mieć większych problemów z dobraniem upominku bądź prezentu w zależności od okazji. Warto testować nowe rozwiązania i zaskakiwać pozytywnie swoich bliskich, dzięki czemu prezent od Ciebie na długo zapadnie im w pamięci.
 

Wszystkie pola są wymagane.