Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
20 stycznia 2016
TaakiPrezent.pl w kinie na obcasach

Nagrody w Multikinie od TaakiPrezent.pl

Szanowne Panie,
nawiązaliśmy współpracę z siecią Multikino. Beneficjentami tej współpracy będą uczestniczki seansów realizowanych w cyklu Kino Na Obcasach :) W związku z tym zapraszamy serdecznie wszystkie Panie do wzięcia udziału w najbliższych seansach.

Seans 28 stycznia 2016 r.

Nagroda w Tychach: Jazda za kierownicą autobusu

zostań kierowcą autobusu

A może Twój mały samochodzik już Ci się znudził i marzysz o tym by przesiąść się do czegoś większego? Nigdzie nie spełnisz tych chłopięcych marzeń o byciu kierowcą autobusu - tylko u nas!


Nagroda na Targówku: Lot samolotem Cessna 150 

lot cessną 150

Za każdym razem, kiedy patrzysz w niebo chciałbyś wznieść się ponad chmury? Teraz możesz to zrobić i podziwiać świat z lotu ptaka! Spełnij marzenia z nami i wzbij się w powietrze! 

 

Pozostali partnerzy Multikina przegotowali dla Pań również inne atrakcyjne nagrody, a głównym punktem wieczoru będzie przedpremierowy seans filmu "Planeta singli" z m. in. Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą.

 

Seans 9 lutego 2016 r.

Nagrody w Tychach: Lot paralotnią nad Tychami, masaż balijski

lot motolotnią nad Tychami

Lot paralotnią odbywa się w towarzystwie przeszkolonego instruktora i jest poprzedzony krótkim szkoleniem, po którym czeka pełne emocji i wspaniałych doznań estetycznych DOSŁOWNE bujanie w obłokach :)

masaż balijski Tychy

Tradycyjny masaż balijski wykorzystuje się głębokie oddziaływanie za pomocą dłoni, akupresury, refleksoterapii i jogi. Różne techniki masażu - od muśnięć po delikatny ucisk - pozwalają pozbyć się nagromadzonego napięcia mięśniowego, a tym samym korzystnie wpływają na kondycję całego organizmu. Rozluźnia, reguluje przepływ krwi i limfy oraz poprawia przemianę materii.

Nagroda na warszawskim Targówku: Jazda Monstertruckiem

jazda monster truckiem w warszawie

Uwielbiasz ryk silnika i ogromną moc koni mechanicznych? Ten gigant dostarczy Ci emocji z najwyższej półki, wystarczy na niego spojrzeć!

Adresy: 

Multikino Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18
Multikino Targówek
ul. Głębocka 15, Warszawa

Wszystkie pola są wymagane.