Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
27 lipca 2014
W darze Młodej Parze - czyli najlepsze prezenty dla nowożeńców!

Najlepsze prezenty dla nowożeńców

Ślub bliskich osób jest zawsze wielkim i radosnym wydarzeniem, które wiąże się z nie tylko z ucztą weselną, ale także z koniecznością kupienia prezentu.


O ile para młoda zrobiła konkretną listę, to można z niej wybrać coś, co faktycznie się im przyda. W przeciwnym wypadku celuje się w ciemno licząc na to, że trafi się w gusta zakochanych. Ale czy warto być tendencyjnym i kupować żelazko, mikser czy kolejny ekspres do kawy? Nie!

Najlepszym prezentem jaki można dać dwojgu zakochanym jest wspólny czas, który będą wspominać przez resztę życia. A jeśli dodamy, że będzie on pełen adrenaliny i ekstremalnych emocji lub romantyzmu i sensualnych doznań, robi się jeszcze ciekawiej!


Wśród naszych propozycji dla dwojga znajdują się między innymi loty balonem, paralotnią czy helikopterem, wyprawy na quadach i jazdy samochodami 4x4 w terenie. Posiadamy także bogaty wybór romantycznych wieczorów połączonych z degustacją wina czy sushi. W ramach relaksu proponujemy także masaże dla dwojga i sesje w jaskini solnej! Na naszej stronie możesz zamówić także pięknie zdobioną, ręcznie robioną skrzynię na skarby nowożeńców.

Młoda para będzie najszczęśliwszą na świecie, jeśli będzie mogła podziwiać świat z lotu ptaka podczas romantycznego lotu balonem. Ich zdjęcia z wschodu lub zachodu słońca przeżytego na wysokości około 400 metrów będą zdobić ramki w całym domu!

Jeżeli natomiast masz pewność, że nowożeńcy wolą spędzać czas romantycznie, wybierz dla nich degustację win dla dwojga. Podczas tego wyjątkowego wieczoru poznają nie tylko smaki różnych win, ale także wejdą do świata profesjonalistów w tej dziedzinie. 

Podobne wspomnienia będą mieć z wykwintnej uczty sushi, podczas której będą raczyć się potrawami przygotowanymi przez mistrzów sushi inspirowanych kuchnią Japonii, ale także zwracających uwagę na preferencje klientów. W sushizushi doznania kulinarne są tak intensywne, że docierają aż do głębi umysłu. 

Prezenty ślubne do każdej kwoty.

Niezależnie od tego jakim budżetem dysponujecie, mozemy zaproponować ciekawe propozycje w każdym przedziale cenowym: np. do 200 zł, do 500 zł, do 1000 zł, a także bony prezentowe na wskazaną przez Państwa kwotę.


Zapoznaj się z wszystkimi ofertami i wybierz najlepszą opcję!

 

Zespół TaakiPrezent.pl

Wszystkie pola są wymagane.