Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
10 czerwca 2016
Zaskocz swojego tatę – pomysły na prezent na Dzień Ojca

Obchodzenie Dnia Matki jest znacznie prostsze niż Dnia Ojca – wystarczy, że kupimy karnet na fitness, dobry kosmetyk, drogie perfumy czy zamówimy wizytę u kosmetyczki. Sprawienie radości oraz niespodzianki swojemu ojcu jest znacznie trudniejsze. Nie masz pomysłu na prezent? Skorzystaj z naszych podpowiedzi!

Nie znamy Twojego taty, ale jest kilka sprawdzonych podarunków, które wywołają uśmiech na twarzy u większości panów. Odstawmy na bok standardowe prezenty, takie jak kolejne skarpetki, krawat czy narzędzia do majsterkowania. Tym razem postaw na coś zupełnie niespodziewanego i zaskocz swojego rodziciela! Dobrym pomysłem na pewno będzie voucher na jazdę jakimś niesamowitym pojazdem. Twój ojciec to fan militariów? Wykup mu jazdę czołgiem, amfibią albo pojazdem SKOT. Będzie to niesamowite przeżycie, które zapamięta jeszcze na długo! Przez chwilę poczuje się jak prawdziwy żołnierz. Miłośnik wojska z chęcią wybierze się także na strzelnicę, gdzie przejdzie lekcję strzelania z różnych rodzajów broni palnej.

A może Twój ojciec to fan prędkości? Zafunduj mu w takiej sytuacji przejażdżkę sportowym cackiem, takim jak bolid KTM XBOW, Lamborghini, Subaru Impreza czy Porsche Turbo. Dzięki Tobie będzie miał okazję do fantastycznego spędzenia czasu oraz spełnienia swoich marzeń.

Jeśli prezenty motoryzacyjne to w Twojej opinii za mało, może warto rozważyć sporty ekstremalne? Skok na bungee może być naprawdę ekscytującym przeżyciem, które nie tylko dostarczy sporej dawki adrenaliny, ale też pozwoli na przełamanie barier i ograniczeń. Podobny poziom emocji zapewni skok ze spadochronem z prawie 4 kilometrów! Mniej ekstremalny, ale nadal trzymający w napięciu może być lot paralotnią lub balonem. Ta druga opcja spodoba się zwłaszcza miłośnikom przestworzy. Podobnie będzie w przypadku lotu widokowego szybowcem, awionetką czy helikopterem. Ciekawą propozycją jest także lot w aerotunelu, który dostarczy niesamowitych przeżyć – Twój ojciec będzie mógł się poczuć jak kosmonauta NASA i doświadczyć swobodnego lotu. 

Jeśli masz ochotę spędzić Dzień Ojca razem ze swoim rodzicielem, to wybierz paintball

Będzie to okazja do sportowych zmagań, męskiej rywalizacji, ale również dobrej zabawy i wspólnegospędzania czasu. Podobnie sprawa będzie wyglądała w przypadku wybrania się do Escape Roomu, gdzie razem będzie rozwiązywać logiczne zagadki, aby otworzyć sejf. 

Jeśli Twój ojciec jest wyjątkowo zestresowaną osobą, to warto zatroszczyć się o jego relaks i zafundować mu wizytę w grocie solnej lub odprężający masaż gorącymi kamieniami. Z pewnością doceni taką inicjatywę i chętnie odda się relaksującym zabiegom. Miłośnika dobrych trunków możesz z kolei zabrać do wykwintnej restauracji lub na degustację win. Opcji jest naprawdę wiele! 

Dzień Ojca to doskonała okazja do tego, żeby sprawić radość swojemu tacie, a także spędzić z nim trochę więcej czasu. Wykorzystaj ten moment na to, żeby go zaskoczyć czymś naprawdę wyjątkowym!

Wszystkie pola są wymagane.