Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
10 listopada 2015
Jaki prezent wybrać dla swojego szefa?

Co wybrać na prezent urodzinowy dla szefa?

Właśnie zbliżają się urodziny lub imieniny Waszego szefa i chcecie tym razem wprost powalić go tego dnia na kolana? Na stronie taakiprezent.pl znajdziecie tradycyjne, jak i całkowicie nietypowe propozycje prezentów wiążących się z niezapomnianymi przeżyciami. Kto wie, może już niebawem Wasze szanse na awans lub podwyżkę znacząco wzrosną!

Kurs degustacji piwa

Piwny Kurs Kiperski

Wasz szef lubuje się w smakowaniu złotobarwnego trunku i każdego weekendu sięga po wypełniony po brzegi gęstą pianą kufel? Już niebawem, dzięki otrzymanemu prezentowi będzie mógł zostać certyfikowanym specjalistą degustacji piwa, a także znawcą procesów jego warzenia! Na pewno zechce podzielić się z Wami zdobytą wiedzą, a także zaprosi na aromatyczne piwo po pracy.

Cena od 169,00 zł

Szalona jazda koparką

Zostań operatorem koparki!

Jeśli szefa zmęczyła już nużąca praca biurowa, zaproście go w ramach prezentu na przejażdżkę ciężką koparką o dużej mocy silnika! Będzie mógł tym samym skutecznie się odprężyć i zasmakować niewątpliwych uroków tego typu pracy. Czy szefunio sprawdzi się w tej nietypowej dla siebie roli operatora koparki na placu budowy?

Cena od 359,00 zł

Relaksacyjny masaż brzucha

Jak wiadomo, posada szefa nie należy do mało stresujących. Wszelkie napięcia gromadzą się w pierwszej kolejności w okolicach splotu słonecznego, jednak można się ich szybko pozbyć za sprawą odprężającego masażu jamy brzusznej. Dodatkowo taki zabieg pozwoli szefowi skutecznie pozbyć się nadmiarowej tkanki tłuszczowej. Więcej...

Lekcja strzelania z broni palnej

Lekcja strzelania – strzelanie ekstremalne

Jeśli Wasz przełożony często wybucha złością, pozwólcie mu wyrzucić z siebie wszystkie negatywne emocje na profesjonalnej strzelnicy? Pod czujnym okiem doświadczonego instruktora zaznajomi się z zasadami obsługi broni palnej, a następnie dokona pierwszego wystrzału! Będzie to dla niego prawdziwy test precyzji oraz możliwość poczucia się jak zawodowy żołnierz na poligonie.

Cena od od 75 zł

Jazda diabelskim Monster Truckiem

Jazda Monster Truckiem

Możecie również zapewnić szefowi chwile przyjemnej adrenaliny, którą dostarczy mu przejażdżka niezniszczalnym Monster Truckiem! Ryczący silnik, pisk opon, niezawodny system amortyzacji - chwil spędzonych za kierownicą tego terenowego potwora po prostu nie da się zapomnieć!

Cena od 189,00 zł

 

Lekcja gry w golfa na luksusowym korcie

Szefunio preferuje ekskluzywne sporty, które są domeną najbogatszych ludzi ze świata biznesu? Na pewno więc przypadnie mu do gustu prezentowa gra w golfa, w otoczeniu zielonej trawy i bujnych lasów! Po kilku wskazówkach otrzymanych od profesjonalnego instruktora, na pewno po chwili będzie mógł się radować pierwszym trafienie prosto do dołka. Spędzony czas na świeżym powietrzu ukoi ponadto jego nadszarpane stresującą pracą nerwy. Więcej...

Nauka gry na gitarze basowej

A może Wasz szef jest maniakiem ciężkiego rocka i cyklicznie bierze udział w niekończących się festiwalach muzycznych? Możecie pomóc mu spełnić największe marzenie z dzieciństwa, proponując jako prezent lekcje gry na basowej gitarze od podstaw! Najpierw pozna on budowę i zasady działania gitary, a po chwili wcieli się w rolę ulubionego rockmena. Już niebawem sami zapewne usłyszycie w pracy pierwsze skomponowane przez szefa kawałki!

Joga dla harmonii ciała i umysłu

Chcielibyście zamienić swojego szefa w oazę spokoju i upodobnić go do indyjskich joginów? Koniecznie wybierzcie na prezent dla niego sesje jogi, które pozwolą wyeliminować wszelkie nagromadzone w jego ciele napięcia. Z całą pewnością po ukończeniu pierwszych lekcji przy asekuracji profesjonalnego instruktora, szef będzie chciał się przed Wami pochwalić pierwszymi opanowanymi asanami! Może więc wybierzecie się wkrótce wspólnie z nim poćwiczyć jogę do parku? Więcej...

Decyzja w organach decydujących

Wielu szefów uważa, że potrafią podjąć najlepsze decyzje. Takim można bez narażania się wybrać bon podarunkowy lub zestaw prezentowy, który zostawi obdarowanemu możliwość podjęcia decyzji. Bony dają swobodę wyboru w ramach konkretnej kwoty, natomiast bon preznentowy zakreśla jedynie kategorię prezentów i pokazuje opcje do wyboru.

Pamiętajcie, że nasze prezenty są zawsze trafione, gdyż można je wymienić przez cały czas trwania ważności vouchera tj 12 miesięcy!

Wszystkie pola są wymagane.