Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
07 marca 2016
Czym zaskoczyć wybrankę, czyli propozycje prezentów na Dzień Kobiet

Zaskocz swoją piękniejszą połówkę w dzień kobiet  

Dzień Kobiet już za pasem. Co kupić bliskiej kobiecie, aby sprawić jej radość z okazji tego święta? Prześledź naszą listę prezentów i wywołaj uśmiech na jej twarzy. Standardowymi podarkami z okazji święta kobiet są słodycze i kwiaty. Być może w tym roku warto postarać się, aby ten dzień uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym? Poniżej lista prezentów, która z pewnością przypadnie do gustu większości Pań – bez względu na to, czy obdarowaną będzie dziewczyna, żona, siostra, matka czy teściowa.


Masaż
Któż z nas nie chce się odprężyć po stresującym dniu czy miesiącu? Masaż relaksacyjny, masaż świecami albo gorącymi kamieniami – masz wiele możliwości, jeżeli chodzi o wybór konkretnego typu zabiegu. To dobry pomysł, aby sprawić kobiecie wiele przyjemności i dostarczyć dużą dawkę relaksu.

Oferty masaży »

Szkolenie lub kurs
Obecnie możemy kupić zupełnie nieszablonowe prezenty, takie jak profesjonalne warsztaty kulinarne, degustacji win, kurs przygotowywania sushi lub gotowania w myśl kuchni włoskiej, wegańskiej czy bałkańskiej. Taki prezent z pewnością przypadnie do gustu każdej pani – będzie to dla niej okazja do zdobycia nowych umiejętności i kreatywnego spędzenia czasu. Vouchery na kursy lub warsztaty znajdziesz na stronach z prezentami.

Pomysły kulinarne »

Ekstremalna niespodzianka

Twoja ukochana kobieta w głębi serca marzy o odrobinie ryzyka, jednak nie ma wystarczająco odwagi, aby zrealizować swoje pragnienia? Podaruj jej skok ze spadochronem w tandemie, kurs nurkowania lub lot paralotnią. Będzie to dla niej doskonała okazja, aby przeżyć dzień pełen emocji oraz spełnić swoje marzenia.

Ekstremalne propozycje »

Duża dawka relaksu
Jeśli kobieta, którą pragniesz obdarować prezentem jest zapracowana i zabiegana, to z pewnością ucieszy się z relaksującego prezentu, takiego jak wstęp na saunę, do groty solnej lub sesję floatingową, podczas której można zrelaksować się dogłębnie, unosząc się na wodzie nasyconej solą Epson.

Coś dla urody
Większość kobiet przywiązuje dużą uwagę do swojego wyglądu. Jeżeli również Twoja kobieta zalicza się do tego grona, to niezłą niespodzianką może okazać się wizyta u kosmetyczki lub weekendowy kurs makijażu. Taka inicjatywa z pewnością spotka się z kobiecym uznaniem. Podobnie jak wykupienie dnia ze stylistką czy profesjonalna analiza kolorystyczna. To idealny sposób na wiosenne odświeżenie szafy.

 

Coś dla zdrowia
Panie dbające o swoją figurę i zdrowie ucieszą się z wizyty u dietetyczki lub karnetu na siłownię. Trafionym prezentem może się też okazać nowy zestaw ubrań sportowych lub wykupienie wstępu na nowe zajęcia, takie jak salsa, zumba czy bachata.

Wszystkie kreatywne propozycje »

Wyjście
Jeśli brakuje Ci czasu na przygotowania prezentu na Dzień Kobiet, to po prostu zaproś ją gdzieś – na kolację do dobrej restauracji, do kina lub teatru. Takie wyjścia zawsze dostarczają dużo pozytywnych emocji i przeżyć, dzięki czemu tegoroczny Dzień Kobiet będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

 

Potrzebujesz prezentu na już?
Podczas zamówienia wybierz prezent "last minute"  i gotowy do wydruku voucher na atrakcję będziesz miał zaraz na swojej skrzynce mailowej!
 

Wszystkie pola są wymagane.