Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
14 kwietnia 2016
Rusz się na wiosnę - sportowe propozycje dla całej rodziny

W końcu nadeszła wyczekiwana wiosna, to doskonała okazja do tego, żeby wybrać się gdzieś całą rodziną i spędzić aktywnie czas. Sprawdź nasze propozycje i wybierz coś dla siebie oraz swoich bliskich!

Słoneczna pogoda i przyroda budząca się do życia to dobry moment na to, aby udać się na wycieczkę rowerową. Trasa nie musi być skomplikowana czy trudna, powinna sprawić przyjemność każdemu uczestnikowi wyprawy, nawet temu najmłodszemu. Takie rowerowe zwiedzanie okolicy można połączyć z wylegiwaniem się nad jeziorem, zwiedzaniem pobliskich zabytków lub wizytą w ulubionej lodziarni.

Dosyć niecodziennym sposobem na spędzenie rodzinnego oraz aktywnego weekendu całą rodziną może być paintball. Myślisz, że to rozrywka zarezerwowana tylko i wyłącznie dla dorosłych? Nic bardziej mylnego, teraz masz możliwość spędzenia czasu na paintballu również z dziećmi. Może to być świetny pretekst do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ale również niezły sposób na obchodzenie urodzin czy Dnia Dziecka. 

Pójście na basen nigdy nie wychodzi z mody, zwłaszcza że mamy dosyć duży wybór, jeżeli chodzi o pływalnie, baseny sportowe czy aquaparki. Jeżeli mamy wolne popołudnie, to tradycyjny basen będzie lepszym rozwiązaniem. Kiedy szukamy całodziennej atrakcji, wybierzmy aquapark, gdzie znajdziemy więcej atrakcji, takich jak różne rodzaje basenów, sauny, jacuzzi czy zjeżdżalnie.

Park linowy to propozycja dla aktywnych rodzin żądnych wrażeń. W takim miejscu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ trasy są na różnych poziomach trudności – zarówno dla tych najmłodszych, jak i ich rodziców. Park linowy to miejsce, w którym można sprawdzić się pod względem kondycyjnym oraz wytrzymałościowym, a przede wszystkim doskonale się bawić!

Wiosna i lato to świetny czas na aktywności nad wodą. Ciekawą propozycją na aktywny weekend może być spływ kajakowy połączony z biwakowaniem. Dzieci z pewnością docenią elementy survivalu, rozpalania ogniska czy nauki pływania kajakiem, a dorośli odpoczną od miejskiego zgiełku.

Ostatnią propozycją aktywnego spędzania czasu całą rodziną jest wyjście na gokarty, zwłaszcza jeżeli jesteście miłośnikami motoryzacji i adrenaliny. Na specjalnie przygotowanym torze będziecie mogli ścigać się gokartami w duchu zdrowej rywalizacji.

Wszystkie pola są wymagane.