Kontakt telefoniczny: 32 327 51 04, 784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl

Blog

Rodzinne spędzanie czasu na aktywnościach
14 kwietnia 2016
W końcu nadeszła wyczekiwana wiosna, to doskonała okazja do tego, żeby wybrać się gdzieś całą rodziną i spędzić aktywnie czas. Sprawdź nasze propozycje i wybierz coś dla siebie oraz swoich bliskich!
01 kwietnia 2016
Myślisz, że miejsce kobiety jest w domu? Jeśli tak, to najwyższy czas zweryfikować swoje poglądy. Dowiedz się, jak panie spędzają swój wolny czas w aktywny sposób.
30 marca 2016
Chętnie oglądasz w telewizji śmiałków, którzy uprawiają sporty ekstremalne? Może to czas najwyższy na wstanie z kanapy i wypróbowanie samemu sportów z podwyższoną dawką adrenaliny.
16 marca 2016
Z nadmiarem kilogramów boryka się spore grono osób. Bez względu na to, czy do wymarzonej wagi brakuje Ci utraty 5 kg czy 20 kg, istnieje kilka sprawdzonych sposobów na zdrowe wysmuklenie sylwetki. Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc warto je przetestować na sobie.
07 marca 2016
Dzień Kobiet już za pasem. Co kupić bliskiej kobiecie, aby sprawić jej radość z okazji tego święta? Prześledź naszą listę prezentów i wywołaj uśmiech na jej twarzy.
skok ze spadochronem
16 lutego 2016
Skakanie ze spadochronem marzy się wielu osobom, jednak mało kto realizuje te pragnienia. Dzieje się tak głównie z tego powodu, że wydaje się nam, że skoki spadochronowe wymagają wielu miesięcy przygotowań, dodatkowych umiejętności, sporych zasobów finansowych, a także dużej odwagi.
operowanie dronem
02 lutego 2016
Drony cieszą się rosnącą popularnością i trudno się temu dziwić. Ich cena jest na tyle przystępna, że w posiadanie najmniej skomplikowanego modelu bez trudu może wejść każdy z nas, a do tego rośnie liczba firm oferujących nam drony do zastosowań komercyjnych. Czas zatem zgłębić naszą wiedzę na ich temat rozprawiając się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami.
multikino-taakiprezent
20 stycznia 2016
Nagrody w Multikinie od TaakiPrezent.pl
17 stycznia 2016
Te dni to szczególny czas każdego roku, który możemy spędzić wspólnie z dziadkami. Przeżywanie razem dobrych chwil, szczera rozmowa przy dobrym cieście oraz wspominanie przeszłości będą wystarczająco dobrym sposobem obchodzenia Dnia Babi lub Dziadka. Może warto w tym roku włożyć w przygotowania więcej czasu i sprawdzić niespodziankę dziadkom? Poniżej kilka sprawdzonych propozycji na celebrowanie tego święta.
escape-roomy
08 stycznia 2016
Gdy mieliśmy po kilka lat, niemal wszyscy lubiliśmy wyobrażać sobie, że jesteśmy dzielnymi pogromcami przestępców, walecznymi piratami albo nieustraszonymi poszukiwaczami tajemnic. Oczywiście, świat, który nas otaczał nie zawsze był tak mroczny i tajemniczy, jak moglibyśmy sobie tego życzyć, jego niedostatki rekompensowała jednak nasza własna bujna wyobraźnia. Dziś możemy na kilka kwadransów przenieść się do magicznego czasu dzieciństwa i choćby przez moment poczuć połączenie strachu i podniecenia. Możemy też zasmakować zwycięstwa, gdy uda nam się rozwiązać zagadki, o których wiemy, że nie każdy sobie z nimi radzi. Jak to możliwe? Wszystko dzięki Escape Rooms!

Wszystkie pola są wymagane.