Kontakt telefoniczny: 32 327 51 04, 784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl

Blog

Co kupić w prezencie na imieniny?
13 listopada 2014
Każdy z nas ma imię, które nadali nam rodzice, kiedy przyszliśmy na świat. Czym się kierowali przy jego wyborze? W większości przypadków tym, że po prostu im się podobało. Często jednak znaczenie imienia idzie w parze z charakterem danej osoby. Czy ta zależność może się do czegoś przydać? Tak! Na przykład podczas szukania prezentu na imieniny!
Pomysły na prezent który odpręży
10 października 2014
Mówi się, że każdy dzień przynosi coś nowego. Niestety często te nowości nie służą naszemu nastrojowi, a kiedy żyłka pęka, to zszargane nerwy wymagają szybkich działań rehabilitacyjnych. Gdzie szukać pomocy? Oczywiście w serwisie TaakiPrezent.pl, gdzie znajduje się mnóstwo propozycji przywracających radość życia!
Prezenty na jesienną chandrę
29 września 2014
Za oknami jesień w pełni. Liście spadają z drzew, dzień jest coraz krótszy, a wysokie temperatury można obejrzeć tylko podczas prognozy pogody, kiedy Jarosław Kret opowiada o Grecji, Hiszpanii czy Bali. Ale to nie powód do zmartwień! W TaakimPrezencie każdy znajdzie coś, co rozwieje jesienną chandrę na dobre!
Prezenty dla kolegów z pracy
08 września 2014
Nie masz pomysłu na prezent dla kolegi z pracy? Właśnie się dowiedziałeś, że koleżanka z tego samego działu ma urodziny? A może po prostu chcesz zrobić przyjacielowi siedzącemu naprzeciwko nieoczekiwany prezent? Mamy dla Ciebie doskonałe propozycje, które rozwiążą Twoje dylematy!
Tanie loty
19 sierpnia 2014
Już 28 sierpnia cała podniebna Polska będzie cieszyć się z okazji Święta Lotnictwa Polskiego, a Taaki Prezent razem z nią!
Najlepsze prezenty dla nowożeńców
27 lipca 2014
Ślub bliskich osób jest zawsze wielkim i radosnym wydarzeniem, które wiąże się z nie tylko z ucztą weselną, ale także z koniecznością kupienia prezentu.
Nowa odsłona TaakiegoPrezentu
25 czerwca 2014
Serwis TaakiPrezent.pl powraca w zupełnie nowej odsłonie! Nowe jest praktycznie wszystko! Bez zmian pozostaje tylko niezwykle profesjonalna i sympatyczna obsługa sklepu, która tak jak do tej pory pomoże doradzić w wyborze najlepszego prezentu.
poprzednia 1 2 3 4 5 [6] z 6

Wszystkie pola są wymagane.