Kontakt telefoniczny: 32 327 51 04, 784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl

Escape Rooms

Chcesz poczuć dreszcz emocji, rozwiązywać zagadki detektywistyczne, poszukiwać prostej drogi w labiryncie pełnym ślepych zaułków, odczuwać lekki niepokój, a jednocześnie wiedzieć, że rozwiązanie jest możliwe i cały czas znajduje się w zasięgu ręki? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś, właśnie takie atrakcje zapewniają bowiem Escape Rooms – zamknięte pokoje, do których trafia się, aby wykonać konkretne zadanie i z których można wyjść dopiero po rozwiązaniu zagadki.

Escape Rooms to znakomita rozrywka, która spodoba się osobom w każdym wieku. Na krótki czas (zabawa zazwyczaj trwa około godziny) możemy stać się bohaterami niezwykłej gry wcielając się w postać detektywa, przestępcy, policjanta lub poszukiwacza skarbów. W zamkniętym pokoju nie ma znaczenia to, jak bardzo jesteśmy wysportowani, ile mamy centymetrów wzrostu i jakie jest nasze wykształcenie. Liczy się przede wszystkim spryt, spostrzegawczość, umiejętność myślenia w sposób niekonwencjonalny i zdolność do współpracy z innymi uczestnikami rozgrywki, do pokoju trafiają bowiem grupy liczące sobie od dwóch do nawet sześciu osób.
Zadania bywają różne, a znalezienie rozwiązania nigdy nie jest proste. Odwiedzając Escape Rooms zawsze się jednak wygrywa, największą nagrodą jest bowiem możliwość przeżycia niezapomnianej przygody!
 

liczba produktów: 7

Lista prezentów

Break The Code Escape room katowice
nowość
Cena od 99,00 zł
Zamknięci w pokoju - Poznań
nowość
Cena od 99,00 zł
Escape Room
nowość
Cena od 160,00 zł
Escape Room kraków
nowość
Cena od 120,00 zł
Challenge Accepted Krakowski pokój zagadek
nowość
Cena od 90,00 zł
Challenge Accepted_kids
nowość
Cena od 125,00 zł

Wszystkie pola są wymagane.