Kontakt telefoniczny: 32 327 51 04, 784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
Wodne
W wodzie, na wodzie i pod wodą.... dla nurków, pływaków, żeglarzy i kompletnych laików... prezenty wodne z adrenaliną. Wybróbuj Flyboard, skutery wodne, kitesurfing, windsurfing, rafting i kajaki.... a może jet ski, hoverboard i nurkowanie
Dzień Taty
Kto robi najlepszą jajecznicę? Z kim najlepiej gra się w piłkę? Z kim pogadasz o polityce? Wiadomo tylko z TATĄ:)! Już niedługo jego święto, podaruj mu coś wyjątkowego albo razem pojedźcie na offroadową wyprawę, polatajcie, wybierzcie się na rafting!

popularne

Jazda Nissan GT-R
popularne
Cena od 249,00 zł
Lot paralotnią
popularne
Cena od 149,00 zł
Skok z 222 metrów – Dream Jump!
popularne
Cena od 375,00 zł

w świetnej cenie

Jazda gokartem dla dwóch osób
w świetnej cenie
Cena od 100,00 zł
Jazda Monster Truckiem
w świetnej cenie
Cena od 189,00 zł
lot parą motolotni
w świetnej cenie
Cena od 400,00 zł

nowości

kurs-tańca-towarzyskiego
nowość
Cena od 110,00 zł
Gra w Minigolfa
nowość
Cena od 23,00 zł

Oryginalne prezenty last minute

Skończyły się wszystkie ciekawe pomysły na prezent? Szukasz czegoś wyjątkowego dla bliskiej osoby, co wywoła uśmiech na jej twarzy oraz stanie się źródłem pozytywnych emocji, takich jak radość oraz szczęście? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Oryginalne prezenty na miarę Twoich oczekiwań, które z pewnością zaskoczą obdarowywaną osobę. To prezenty w formie wyjątkowych przeżyć, intensywnych emocji oraz inspirujących wrażeń. Każdy z nich jest niepowtarzalną przygodą, która z pewnością zostanie zapamiętana na długie lata. Na naszej stronie oferujemy takie prezenty, jak możliwość skoku ze spadochronem, jazda sportowym samochodem po torze wyścigowym, kurs degustacji win oraz wiele innych, niezwykle ciekawych propozycji. Jesteśmy przekonani, że na naszej stronie znajdziesz niepowtarzalny prezent, który będzie idealnie wkomponowywał się w charakter oraz styl obdarowywanej osoby.

To jednak nie wszystko! Zaletą naszych upominków jest nie tylko wszechstronność połączona z kreatywnością, ale również możliwość ekspresowej transakcji. Złożenie zamówienia na naszej stronie nie trwa dłużej niż kilka minut, a voucher upominkowy można samodzielnie wydrukować w domu. Jeżeli wiec niezbędny jest Ci prezent last minute, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Wszystkie pola są wymagane.