Kontakt telefoniczny: 32 327 51 04, 784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
Kulinarne
Jesień zagościła się na dobre, w ruch idą ciepłe sweterki, szale i pojawia się większa chęć na spędzanie czasu w kuchni. Co myślicie o nauce nowych egzotycznych potraw, a może degustacja piwa albo whisky? U nas na pewno znajdziecie coś rozgrzewającego!
Relaks i zdrowie
Czujesz już lekką jesienną chandrę? Mamy sprawdzone sposoby na chłodne i ciemne wieczory! Rozsmakuj się w ekskluzywnych trunkach, naucz kulinarnych trików i poddaj się luksusowym zabiegom i masażom!

popularne

Lot szybowcem
popularne
Cena od 379,00 zł
Jazda Lamborghini Gallardo
popularne
Cena od 299,00 zł
lot balonem
popularne
Cena od 599,00 zł

w świetnej cenie

Piwny Kurs Kiperski dla dwóch osób
w świetnej cenie
Cena od 350,00 zł
Imię dziecka - ręcznie szyte literki
w świetnej cenie
Cena od 79,00 zł
Zostań operatorem koparki!
w świetnej cenie
Cena od 359,00 zł

nowości

Skok spadochronowy z balonu
nowość
Cena od 2 199,00 zł
Jazda V-STORM  (WR3)
nowość
Cena od 99,00 zł

Oryginalne prezenty last minute

Skończyły się wszystkie ciekawe pomysły na prezent? Szukasz czegoś wyjątkowego dla bliskiej osoby, co wywoła uśmiech na jej twarzy oraz stanie się źródłem pozytywnych emocji, takich jak radość oraz szczęście? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Oryginalne prezenty na miarę Twoich oczekiwań, które z pewnością zaskoczą obdarowywaną osobę. To prezenty w formie wyjątkowych przeżyć, intensywnych emocji oraz inspirujących wrażeń. Każdy z nich jest niepowtarzalną przygodą, która z pewnością zostanie zapamiętana na długie lata. Na naszej stronie oferujemy takie prezenty, jak możliwość skoku ze spadochronem, jazda sportowym samochodem po torze wyścigowym, kurs degustacji win oraz wiele innych, niezwykle ciekawych propozycji. Jesteśmy przekonani, że na naszej stronie znajdziesz niepowtarzalny prezent, który będzie idealnie wkomponowywał się w charakter oraz styl obdarowywanej osoby.

To jednak nie wszystko! Zaletą naszych upominków jest nie tylko wszechstronność połączona z kreatywnością, ale również możliwość ekspresowej transakcji. Złożenie zamówienia na naszej stronie nie trwa dłużej niż kilka minut, a voucher upominkowy można samodzielnie wydrukować w domu. Jeżeli wiec niezbędny jest Ci prezent last minute, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Wszystkie pola są wymagane.