Kontakt telefoniczny: 32 327 51 04, 784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
Kulinarne
Jesień zagościła się na dobre, w ruch idą ciepłe sweterki, szale i pojawia się większa chęć na spędzanie czasu w kuchni. Co myślicie o nauce nowych egzotycznych potraw, a może degustacja piwa albo whisky? U nas na pewno znajdziecie coś rozgrzewającego!
Prezenty z Dynią
Zanim wyruszycie na imprezy w tę Halloweenową Noc odwiedźcie naszą skarbnicę dyniowych prezentów! Dynia dobra jest na wszystko! Na urodę, na figurę, ale przede wszystkim na dobry humor ;)

popularne

Jazda Lamborghini Gallardo
popularne
Cena od 299,00 zł
Lot motolotnią
popularne
Cena od 119,00 zł
Piwny Kurs Kiperski
popularne
Cena od 175,00 zł

w świetnej cenie

Lot paralotnią dla dwojga
w świetnej cenie
Cena od 299,00 zł
skok wahadłowy
w świetnej cenie
Już wkrótce!
Lekcja strzelania z broni palnej
w świetnej cenie
Cena od 75,00 zł

nowości

lot w aerotunelu dla rodziny
nowość
Cena od 549,00 zł
Break The Code Escape room katowice
nowość
Cena od 99,00 zł
degustacja win
nowość
Cena od 199,00 zł

Oryginalne prezenty last minute

Skończyły się wszystkie ciekawe pomysły na prezent? Szukasz czegoś wyjątkowego dla bliskiej osoby, co wywoła uśmiech na jej twarzy oraz stanie się źródłem pozytywnych emocji, takich jak radość oraz szczęście? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Oryginalne prezenty na miarę Twoich oczekiwań, które z pewnością zaskoczą obdarowywaną osobę. To prezenty w formie wyjątkowych przeżyć, intensywnych emocji oraz inspirujących wrażeń. Każdy z nich jest niepowtarzalną przygodą, która z pewnością zostanie zapamiętana na długie lata. Na naszej stronie oferujemy takie prezenty, jak możliwość skoku ze spadochronem, jazda sportowym samochodem po torze wyścigowym, kurs degustacji win oraz wiele innych, niezwykle ciekawych propozycji. Jesteśmy przekonani, że na naszej stronie znajdziesz niepowtarzalny prezent, który będzie idealnie wkomponowywał się w charakter oraz styl obdarowywanej osoby.

To jednak nie wszystko! Zaletą naszych upominków jest nie tylko wszechstronność połączona z kreatywnością, ale również możliwość ekspresowej transakcji. Złożenie zamówienia na naszej stronie nie trwa dłużej niż kilka minut, a voucher upominkowy można samodzielnie wydrukować w domu. Jeżeli wiec niezbędny jest Ci prezent last minute, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Wszystkie pola są wymagane.