Kontakt telefoniczny: 32 327 51 04, 784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
Kreatywne
Drzemie w Tobie artystyczna dusza? Twój przyjaciel ukrywa swoją muzyczną pasję? A może Twoja dziewczyna biega z aparatem i testuje Twoją cierpliwość? Tutaj ukryliśmy prezenty właśnie dla Was - Kreatywnych!
Taakie prezenty dla Dwojga
Fantastyczne przeżycia najlepsze są we dwoje! Wybierz coś dla siebie i swojej drugiej połowy albo podaruj niezapomniany prezent swoim rodzicom, ulubionym znajomym albo parze najlepszych kumpli!

popularne

Lot paralotnią
popularne
Cena od 149,00 zł
jazda-lamborghini-gallardo
popularne
Cena od 189,00 zł
degustacja piwa
popularne
Cena od 175,00 zł

w świetnej cenie

degustacja piwa dla dwóch osób
w świetnej cenie
Cena od 350,00 zł
skok ze spadochronem
w świetnej cenie
Cena od 649,00 zł
Supercars Extreme - Tor Poznań Bednary
w świetnej cenie
Cena od 591,00 zł

nowości

kurs pilotażu motolotni
nowość
Cena od 499,00 zł
szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem
nowość
Cena od 850,00 zł

Oryginalne prezenty last minute

Skończyły się wszystkie ciekawe pomysły na prezent? Szukasz czegoś wyjątkowego dla bliskiej osoby, co wywoła uśmiech na jej twarzy oraz stanie się źródłem pozytywnych emocji, takich jak radość oraz szczęście? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Oryginalne prezenty na miarę Twoich oczekiwań, które z pewnością zaskoczą obdarowywaną osobę. To prezenty w formie wyjątkowych przeżyć, intensywnych emocji oraz inspirujących wrażeń. Każdy z nich jest niepowtarzalną przygodą, która z pewnością zostanie zapamiętana na długie lata. Na naszej stronie oferujemy takie prezenty, jak możliwość skoku ze spadochronem, jazda sportowym samochodem po torze wyścigowym, kurs degustacji win oraz wiele innych, niezwykle ciekawych propozycji. Jesteśmy przekonani, że na naszej stronie znajdziesz niepowtarzalny prezent, który będzie idealnie wkomponowywał się w charakter oraz styl obdarowywanej osoby.

To jednak nie wszystko! Zaletą naszych upominków jest nie tylko wszechstronność połączona z kreatywnością, ale również możliwość ekspresowej transakcji. Złożenie zamówienia na naszej stronie nie trwa dłużej niż kilka minut, a voucher upominkowy można samodzielnie wydrukować w domu. Jeżeli wiec niezbędny jest Ci prezent last minute, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Wszystkie pola są wymagane.