Kontakt telefoniczny: 32 327 51 04, 784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
Wiosenne szaleństwa
Wiosna tuż, tuż, z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo prezentów. Loty, przejażdżki, skoki, pyszności i przyjemności, wybrałeś już coś?
Zaplanuj z nami świąteczne prezenty
Podaruj bliskiej osobie najprawdziwsze jajo z niespodzianką!Czy będzie to przejażdżka monster truckiem, lot szybowcem czy degustacja wina? Zdecyduj już dziś bo Zajączek w tym roku przykica wcześniej!

popularne

degustacja piwa
popularne
Cena od 175,00 zł
skok ze spadochronem
w świetnej cenie
Cena od 649,00 zł
Lot paralotnią
popularne
Cena od 149,00 zł

w świetnej cenie

Lot paralotnią dla dwojga
w świetnej cenie
Cena od 299,00 zł
Lekcja strzelania z broni palnej
w świetnej cenie
Cena od 75,00 zł
Portret z przymrużeniem oka;)
w świetnej cenie
Cena od 169,00 zł

nowości

lot w aerotunelu dla rodziny
nowość
Cena od 549,00 zł

Oryginalne prezenty last minute

Skończyły się wszystkie ciekawe pomysły na prezent? Szukasz czegoś wyjątkowego dla bliskiej osoby, co wywoła uśmiech na jej twarzy oraz stanie się źródłem pozytywnych emocji, takich jak radość oraz szczęście? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Oryginalne prezenty na miarę Twoich oczekiwań, które z pewnością zaskoczą obdarowywaną osobę. To prezenty w formie wyjątkowych przeżyć, intensywnych emocji oraz inspirujących wrażeń. Każdy z nich jest niepowtarzalną przygodą, która z pewnością zostanie zapamiętana na długie lata. Na naszej stronie oferujemy takie prezenty, jak możliwość skoku ze spadochronem, jazda sportowym samochodem po torze wyścigowym, kurs degustacji win oraz wiele innych, niezwykle ciekawych propozycji. Jesteśmy przekonani, że na naszej stronie znajdziesz niepowtarzalny prezent, który będzie idealnie wkomponowywał się w charakter oraz styl obdarowywanej osoby.

To jednak nie wszystko! Zaletą naszych upominków jest nie tylko wszechstronność połączona z kreatywnością, ale również możliwość ekspresowej transakcji. Złożenie zamówienia na naszej stronie nie trwa dłużej niż kilka minut, a voucher upominkowy można samodzielnie wydrukować w domu. Jeżeli wiec niezbędny jest Ci prezent last minute, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Wszystkie pola są wymagane.