Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl

Blog

01 lutego 2017
Sezon zimowy trwa w najlepsze. Wybierasz się na narty lub snowboard? Dowiedz się, gdzie warto jeździć w Polsce!
22 stycznia 2017
Ferie trwają w najlepsze, nie masz planów wyjazdowych? Nie wiesz co zrobić, żeby się nie nudzić i ciekawie spędzić najbliższe dwa tygodnie? Chcesz zaplanować wolny czas dzieciom? Zainspiruj się naszymi pomysłami.
16 stycznia 2017
Nowy rok zaczyna się od Dnia Babci i Dnia Dziadka - co warto im sprawić, aby ich zaskoczyć? Jak wybrać prezent, żeby przypadł im do gustu?
20 grudnia 2016
Nie zdążyłeś kupić prezentów swoim najbliższym, a do Gwiazdki zostało kilka ostatnich dni? Boisz się, że zamówione przez Internet podarunki nie dotrą na czas? Nie martw się! Mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych rozwiązań, które przypadną każdemu do gustu, a dostaniesz od ręki!
16 grudnia 2016
Stosunkowo krótki dzień i bardzo długie wieczory często nie sprzyjają aktywnościom. Jak poradzić sobie z jesienno-zimowym czasem?
15 grudnia 2016
Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe opakowanie!
07 listopada 2016
Jak nie dać się przedświątecznej gorączce zakupowej? Listopad to początek reklam bożonarodzeniowych, charakterystycznych dekoracji w sklepach i start przedświątecznej gorączki zakupowej. Jak się temu nie dać ponieść?
31 października 2016
Deszczowa pogoda za oknem nie sprzyja dobremu nastrojowi. Wiele osób zapada w okresie jesienno-zimowym w stan chandry – nie mają ochoty na nic, niechętnie wychodzą popołudniami z domu i całe wieczory spędzają przed telewizorem. Jak nie dać się negatywnemu nastrojowi? Poniższej znajdziesz 9 sprawdzonych sposobów na jesienną chandrę.
16 października 2016
Jesienna aura nie sprzyja aktywnościom poza domem. Co można robić na dworze, kiedy za oknem plucha?
02 października 2016
Każda przedstawicielka płci pięknej bez względu na wiek uwielbia dostawać prezenty – o tym fakcie wiedzą wszyscy i właśnie dlatego warto swoją kobietę zaskoczyć przy najbliższej możliwej okazji jakimś niebanalnym podarunkiem. Poniżej lista ciekawych prezentów, których na pewno jeszcze nie dostała!
[1] 2 3 4 5 6 z 6 następna

Wszystkie pola są wymagane.