Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl

Loty balonem

Loty balonem są niezwykłym podarunkiem na niemal każdą okazję!

Pragniesz zapewnić sobie pełne nieprzemijających wrażeń chwile, bujając w niesamowitych przestworzach? A może szukasz pomysłu na nietuzinkowy prezent dla swoich przyjaciół? Loty balonem nad wieloma polskimi miejscowościami, to doskonała propozycja dla ludzi spragnionych wyjątkowych doznań! Oferujemy vouchery na pojedyncze loty balonem, loty na wyłączność w grupie znajomych, balonowe loty dla dwojga, a także romantyczne loty balonem dla zakochanych par.

Niezależnie od dokonanego wyboru jesteśmy pewni, że realizacja prezentu zapadnie obdarowanym osobom w pamięci na całe dalsze życie! Dzięki podróżom balonowym, na chwilę można zapomnieć o wszelkich troskach codziennego dnia i przenieść myślami w rozkoszne niebiosa. Lot balonem będzie z całą pewnością wspaniałym podarunkiem dla szukających wrażeń, ale także wyjątkowo oryginalnym sposobem na oświadczyny czy też niepowtarzalnym prezentem ślubnym. Wręczenie takiego  vouchera prezentowego, sprawdzi się również zapewne na okazję wszelkich rocznic oraz jubileuszów.

Tak pomysłowy prezent może już niebawem stać się Twoim udziałem, jeżeli zdecydujesz się skorzystać z oferty naszego sklepu. Gwarantujemy, że loty balonem są całkowicie bezpiecznym sposobem na niezapomniane chwile beztroskiego szaleństwa!

liczba produktów: 5

Lista prezentów

lot balonem
popularne
Cena od 699,00 zł

Wszystkie pola są wymagane.