Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl

Szkolenia i kursy gastronomiczne

Przed wiekami Polacy słynęli z zamiłowania do dobrego jedzenia i picia. Powszechnie wiedziano, że nie tylko docenią dobrą kuchnię, ale i sami dodadzą do niej coś od siebie. Przez dziesięciolecia umiejętność ta była spychana na dalszy plan, teraz jednak powraca w modzie na gotowanie i zainteresowaniu gastronomią. Niemal każdy z nas stara się jeść i pić odpowiedzialnie wiedząc, dlaczego sięga po określone produkty, czasem jednak ciekawość popycha nas krok dalej.

Nie brakuje osób zastanawiających się nad tym, jak przygotowywać naprawdę dobra kawę, zgłębić tajniki kuchni meksykańskiej lub rozróżniać wina z całego świata. Okazuje się, że nie jest to wcale wiedza tajemna, jej zgłębianiu służą zaś szkolenia i kursy gastronomiczne organizowane coraz częściej w naszym kraju.

Szkolenia i kursy gastronomiczne to spotkania prowadzone przez specjalistów. Osoby, które z nich korzystają nie są przy tym wyłącznie biernymi obserwatorami, zdobywają bowiem wiedzę, którą mogą wykorzystywać w praktyce. Nie dziwi więc to, że są to również coraz ciekawsze pomysły na prezent – niekonwencjonalne i naprawdę inspirujące.
 

liczba produktów: 14

Lista prezentów

Piwny Kurs Kiperski
Cena od 220,00 zł
degustacja piwa
popularne
Cena od 220,00 zł
Piwny Kurs Kiperski dla dwóch osób
w świetnej cenie
Cena od 440,00 zł
degustacja piwa dla dwóch osób
w świetnej cenie
Cena od 440,00 zł
Warsztaty kulinarne
Cena od 920,00 zł
kurs barmana
Cena od 850,00 zł
Kurs warzenia piwa
Cena od 280,00 zł

Wszystkie pola są wymagane.