Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl

Prezent na 40 urodziny

Znalezienie atrakcyjnego prezentu, który okaże się strzałem w dziesiątkę nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza, jeżeli jest to prezent na 40. urodziny dla mężczyzny. Jednak dzięki naszej firmie ten problem nie będzie Cię dotyczył. W szybki i wygodny sposób znajdziesz prezent na 40-tkę dla faceta, który będzie upominkiem innym niż wszystkie. Sprawi, że na twarzy obdarowywanej osoby pojawi się szczery uśmiech, któremu będzie towarzyszył delikatny dreszczyk emocji.

Prezent na 40. urodziny dla faceta w naszym stylu to prezent w formie przygody, która dla obdarowanego będzie niezwykłym przeżyciem. Proponujemy takie możliwości jak lot motolotnią, nauka gry w golfa, lekcja nurkowania, jazda off road, czy lot balonem. To prezenty, które doskonale odzwierciedlają męską naturę pragnącą codziennie mierzyć się z nowymi wyzwaniami.

Zainteresowała Cię nasza propozycja na oryginalny prezent dla mężczyzny na 40. urodziny? Skorzystaj z naszego systemu, który jest niezwykle prosty. Wybierz, a następnie zamów interesujący Cię upominek, my wyślemy ozdobny voucher, przygotowany do podarowania bliskiej osobie.

liczba produktów: 5

Lista prezentów

Wszystkie pola są wymagane.