Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
30 marca 2016
8 ekstremalnych aktywności, których musisz spróbować

Chętnie oglądasz w telewizji śmiałków, którzy uprawiają sporty ekstremalne? Może to czas najwyższy na wstanie z kanapy i wypróbowanie samemu sportów z podwyższoną dawką adrenaliny.

1.Kitesurfing i windsurfing

Co roku spędzasz urlop nad morzem? Wykorzystaj ten czas na sportowo! Zamiast leżeć na plaży przez dwa tygodnie wakacji, postaw na kitesurfing lub windsurfing. To świetny sposób na aktywne spędzenie wolnych dni, a także dostarczenie sobie sporej dawki adrenaliny i pozytywnych emocji. Na polskim wybrzeżu funkcjonuje wiele szkółek windsurfingowych i kitesurfingowych, gdzie nauczysz się pierwszych ślizgów na falach.

2. Skok ze spadochronem

Śmiałków, którzy skaczą ze spadochronem jest coraz więcej! Sam również możesz dołączyć do tego grona, jeśli niestraszne Ci podniebne podróże. Świetnym rozwiązaniem jest skok w tandemie, kiedy to skaczesz ze spadochronem razem z instruktorem. Takie doświadczenie dostarczy Ci ogromną dawkę emocji i adrenaliny – możesz wykupić specjalne vouchery na skok razem z filmowaniem i fotografowaniem, dzięki czemu dodatkowo zyskasz pamiątkę swojego wyczynu.

3. Paralotniarstwo

Lot paralotnią jest również niezłą propozycją dla wszystkich fanów latania. Podobnie jak w przypadku skoku ze spadochronem, możesz skorzystać ze specjalnych voucherów na skok razem z instruktorem. Taka bezpieczna dawka emocji z pewnością przypadnie Ci do gustu, być może po pierwszym locie zapragniesz sam zrobić kurs paralotniarstwa. Świetną opcją jest również lot paralotnią we dwoje – razem ze swoją drugą połową.

4. Skitour

Jesteś fanem dwóch desek? Czas spróbować tej ciekawej dyscypliny łączącej zimową wspinaczkę górską z narciarstwem – polega ona na podejściu na nartach pod górę – szczyt lub przełęcz poza standardowymi trasami narciarskimi, a następnie zjechaniu na dół po dziewiczym śniegu. Ta dyscyplina cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród tych, dla których jeżdżenie na wyciągu to za mało!

5. Skok na bungee

Nie masz lęku wysokości? To dobry powód, żeby skoczyć na bungee. Ta ekstremalna aktywność jest doskonale wszystkim znana – może czas wypróbować ją na sobie? Dobrym pomysłem będzie również zastrzyk adrenaliny w postaci Dream Jump, czyli skoku z 26-metrowej wieży!

6. Off road 4X4

Miłośnicy motoryzacji z pewnością skuszą się na emocjonującą jazdę samochodem terenowym w ekstremalnie trudnych warunkach. To świetny sposób na sprawdzenie umiejętności prowadzenia pojazdu, zdobycie nowych doświadczeń oraz przeżycie wielkiej przygody, a także możliwość prowadzenia terenówki po bezdrożach.

7. Flyboard

Letnią dawkę adrenaliny warto zapewnić sobie zabawą z flyboard, czyli urządzeniem napędzanym wodą pod ciśnieniem, które pozwala na wykonywanie akrobacji zarówno w powietrzu, jak i w wodzie. Całość zasilana jest przez turbinę skutera wodnego. Wybierając taką rozrywkę, będziesz miał możliwość pozostania w powietrzu nawet przez kilka minut!

8. Laserowy paintball

To nowocześniejsza i mniej inwazyjna wersja tradycyjnego paintballu. Laserowy pojedynek dostarczy tyle samo emocji i dobrej zabawy, jednocześnie nie przysparzając uporczywych plam oraz siniaków po kulkach z farbą! Zabawa rozgrywa się w specjalnie przygotowanych miejscach, gdzie atmosferę podkręca akustyka, specjalne oświetlenie, a nawet dźwięki wystrzałów! Możesz wybrać pojedynek dla dwóch osób lub zabawę dla całej grupy znajomych.

Wszystkie pola są wymagane.