Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
02 października 2016
Jak zaskoczyć kobietę? 5 prezentów na każdą okazję!

Każda przedstawicielka płci pięknej bez względu na wiek uwielbia dostawać prezenty – o tym fakcie wiedzą wszyscy i właśnie dlatego warto swoją kobietę zaskoczyć przy najbliższej możliwej okazji jakimś niebanalnym podarunkiem. Poniżej lista ciekawych prezentów, których na pewno jeszcze nie dostała!

Lot balonem
Chcesz sprawić swojej ukochanej romantyczną niespodziankę? Zabierz ją na lot balonem tylko we dwoje. To doskonała okazja do podziwiania panoramy miasta, rozmów na ważne tematy, a także świętowania w przestworzach z lampką szampana. Jest to również całkiem ciekawy sposób na oświadczyny. Twoja wybranka z pewnością doceni pomysłowość i romantyzm lotu!

Kolacja z menu degustacyjnym
Zabranie dziewczyny czy żony na romantyczną kolację wydaje się być czymś oklepanym. Chcąc trochę urozmaicić takie wyjście, można wybrać restaurację z menu degustacyjnym, czyli kompozycją kilku dań w małych porcjach, które mają na celu zaprezentowanie kunsztu szefa kuchni. Będzie to niezwykłe doświadczenie kulinarne, a także okazja do swobodnej rozmowy.

Laserowy paintball
Jeżeli Twoja ukochana lubi wyzwania sportowe i nie boi się rywalizacji, to koniecznie zabierz ją na laserowy paintball. Jest to niezła alternatywa dla jego tradycyjnej odmiany, która dostępna jest w praktycznie każdym większym mieście. To również dobra okazja do zabawy we dwoje lub w gronie znajomych.

Dzień ze stylistką
Każda kobieta marzy o tym, aby jej styl był nienaganny, a przede wszystkim odzwierciedlał ją samą. Czy Twoja ukochana również tego pragnie? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, to doskonałym prezentem dla niej będzie dzień ze stylistką. Na początku obie panie dokonają przeglądu szafy i wybiorą najbardziej pasujące ubrania, a potem udadzą się na zakupy. Taki prezent to spełnienie marzeń większości z pań!

Profesjonalna sesja zdjęciowa
Podobnie kwestia wygląda w przypadku profesjonalnej sesji zdjęciowej. Każda kobieta chciałaby mieć w swoim albumie chociaż kilka fotografii, na których wygląda jak prawdziwa gwiazda. Obecnie jest to możliwe praktycznie na wyciągnięcie ręki.
Koszt profesjonalnej sesji zdjęciowej to kwestia od 1500 zł wzwyż. Nie jest to tani upominek, jednak z pewnością wywoła wiele radości u Twojej ukochanej. Taki prezent może być nagrodą za obronienie pracy magisterskiej, okrągłe urodziny czy na rocznicę.
 

Wszystkie pola są wymagane.