Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
24 listopada 2014
Nowi pomocnicy Świętego Mikołaja

Prezenty na Mikołajki

Są takie dni w roku, na które dzieci i dorośli czekają z utęsknieniem. Pośród nich znajduje się początek wakacji, pierwszy dzień urlopu, walentynki i najważniejszy z nich – Mikołajki ! To właśnie z nim łączy się pewna ciekawa historia.

Nie działo się to dawno dawno temu, nie w odległej krainie za siedmioma górami, za siedmioma lasami i za siedmioma wzgórzami tylko tu, w Polsce, gdzie miliony osób każdego roku czeka na wymarzony prezent od Mikołaja.

Dokładnie w czerwcu, podczas gdy wszyscy planowali wakacje, rezerwowali loty lub szukali rozrywki w upalny dzień, dwie siostry wracały zmęczone z pracy. Niestety nie był to dobry dzień, ponieważ kilka rzeczy nie poszło po ich myśli, obiecana podwyżka przeszła koło nosa, a w dodatku autobus, którym miały jechać się spóźnił.

W tym stanie szły przez miasto myśląc tylko o spokoju, ciszy i chwili relaksu.. czyli de facto o weekendzie. Niespodziewanie drogę przebiegł im czarny kot, a zaraz za nim mały chłopiec o specyficznym wyglądzie. Już ta sytuacja wydała jej się absurdalna, ale to co działo się później przeszło wszelkie granice!

Kiedy chciały wejść do swojego mieszkania, ten sam chłopiec z kotem na rękach spytał, czy mają trochę mleka. Z lekkim powątpiewaniem Jadzia z Anetą spełniły prośbę chłopca , który na do widzenia powiedział dość oschłym tonem – jeszcze się spotkamy!

I poszedł.

 

Niezapomniane wrażenia na całe życie

 

Od tamtego dnia w życiu sióstr zaczęły dziać się dziwne rzeczy – atmosfera w pracy zrobiła się mniej gęsta, autobusy przyjeżdżały jakby w idealnym momencie, nawet kanapka z masłem spadała nieposmarowaną stroną na podłogę! W tym czasie zaczął się też wzmożony ruch w portalu TaakiPrezent.pl, w którym dzielnie pracowała Jadzia z Anetą. Organizatorzy sami dzwonili ze swoimi ofertami powiększając znacząco propozycje serwisu, a klienci zamawiali vouchery na potęgę i nawet sami po nie przyjeżdżali!

Minęły 4 miesiące i znów pojawił się chłopak. Tym razem kot wszedł przez otwarte okno w biurze dziewczyn, a chłopak nagle zjawił się za zamkniętymi drzwiami. Bez owijania w bawełnę powiedział, że od tej chwili to one będą głównymi pomocnicami Mikołaja w Polsce, a serwis TaakiPrezent.pl mianuje jako najlepsze źródło inspiracji dla każdego – w końcu zabawki się nudzą, a niezapomniane wrażenia pozostają przez całe życie! Nakazał też, żeby reklamować go wszędzie, ponieważ nigdzie indziej nie ma tak dobrych ofert w tak atrakcyjnych cenach!

Dlatego z okazji Mikołajek serwis TaakiPrezent.pl wraz rekomendowanymi pomocnicami Mikołaja zaprasza do wybierania najlepszych i jedynych w swoim rodzaju prezentów!

Wszystkie pola są wymagane.