Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
12 sierpnia 2016
Prezent na 40 urodziny dla faceta

Czterdzieste urodziny to wyjątkowy moment, który zasługuje na specjalny prezent. Zastanawiasz się co kupić znajomemu, ojcu lub bratu na 40tkę? Prześledź z nami najciekawsze propozycje na oryginalny upominek.  Kupowanie nowego zegarka, telefonu czy gadżetu może nie być trafionym pomysłem, jeżeli chodzi o prezenty na okrągłe urodziny. Znacznie lepiej wybrać coś, co obdarowany zapamięta do końca życia.


Na co warto się zdecydować? Jeżeli zamierzasz sprawić niespodziankę miłośnikowi motoryzacji, to świetnym pomysłem okaże się kupno vouchera na jazdę super szybkim samochodem. Kto nie chciałby chociaż przez chwilę poczuć się jak kierowca Formuły 1? Fanowi militariów zafunduj przejażdżkę, ale …. czołgiem! Taki prezent będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem, które na długo wyryje się w pamięci jubilata.


A może wolisz prezenty na sportowo? Tutaj również jest do zaoferowania moc wrażeń. Wiele osób decyduje się na zasmakowanie prawdziwych emocji z okazji okrągłych urodzin. Jeżeli również znajomy Ci jubilat również ma ochotę na pełne adrenaliny świętowanie, to możesz zafundować mu skok ze spadochronem. Takie urodziny utkwią na długie lata w pamięci obdarowanego. Voucher na skok będzie również niezłą motywacją do przełamania lęku i strachu, a także zasmakowania emocji w czystej postaci! Jubilat ucieszy się również z kursu jakiegoś sportu ekstremalnego – np. windsurfingu, kitesurfingu czy latania na paralotni. Jeżeli dana osoba jest aktywna fizycznie, to warto rozważyć tego typu podarunek.


Całkiem dobrym pomysłem na świętowanie czterdziestych urodzin będzie zabranie jubilata w szaloną weekendową podróż. Może do którejś ze stolic europejskich? Taki wypad połączony ze zwiedzaniem i wieczornym wyjściem na miasto będzie niezapomnianym przeżyciem. Z Polski nie jest daleko do Pragi, Berlina, Wiednia czy Amsterdamu – warto je odwiedzić z okazji czterdziestych urodzin bliskiej osoby. Jeżeli masz ograniczony budżet, to równie dobrze możesz zdecydować się na któreś z Polskich miast – Kraków, Warszawę, Wrocław lub Gdańsk. Liczy się, aby w tym szczególnym momencie zrobić coś niecodziennego.


Czterdzieste urodziny to dobry moment na to, aby przeżyć coś, na co wcześniej nie miało się odwagi. Szalone świętowanie, sportowe wrażenia czy wieczór w gronie przyjaciół – każda z tych opcji jest dobra. Najlepiej w kwestii prezentu na czterdziestkę przyjaciela, męża czy brata postawić na przeżycia i emocje, których prędko nie zapomni. Takie świętowanie na pewno wyryje się na dobre w pamięci obdarowanego i wywoła uśmiech na jego ustach.
 

Wszystkie pola są wymagane.