Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
19 sierpnia 2014
Z okazji Święta Lotnictwa Polskiego zapraszamy na podniebną promocję!

Promocja oferty podniebnej

Już 28 sierpnia cała podniebna Polska będzie cieszyć się z okazji Święta Lotnictwa Polskiego, a Taaki Prezent razem z nią!


Z tej radości postanowiliśmy dać każdemu kupon rabatowy opiewający na kwotę 10% wartości dowolnego zakupionego lotniczego  prezentu na kolejny prezent w Taakim Prezencie! Wystarczy  polubić nasz lotniczy post na FB

Skorzystaj z podniebnej promocji i poleć paralotnią w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczyrku i wielu innych lokalizacjach! Możesz  też skoczyć ze spadochronem z 4 tysięcy metrów, co podniesie Ci  poziom adrenaliny do maksimum! Nieco bardziej spokojnym  osobom proponujemy nastrojowy lot balonem o wschodzie lub  zachodzie słońca albo lot widokowy samolotem! Miłośnikom ciszy i  spokoju sugerujemy lot szybowcem, podczas którego można  podziwiać niezwykłe widoki. To tylko część propozycji, reszta znajduje  się w Taakim Prezencie!


Dodatkowo informujemy fotografów, że podczas każdego z lotów można robić zdjęcia! A każdy pasjonat fotografii wie, że świat z lotu ptaka wygląda bajecznie!


Lajki
liczone będą od 21 do 29 sierpnia!


Pierwsze Święto Lotnictwa Polskiego było ustanowione na cześć pierwszego przelotu polskim samolotem wojskowym, następnie powodem do świętowania było odsłonięcie Pomnika Lotnika w Warszawie. W 1950 roku postanowiono, że w Dniu Lotnictwa Polskiego powinno się wspominać zwycięskie walki 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego, a szczególnie tą na przyczółku warecko –magnuszewskim. 


Od 1993 roku Dzień Lotnictwa Polskiego przypada 28 sierpnia, w rocznicę wygranej pilotów Żwirki i Wigury w międzynarodowych zawodach samolotów turystycznych, które odbyły się w 1932 roku.


Sukcesów lotniczych Polaków godnych uczczenia jest całe mnóstwo! My dołączamy się do najlepszych życzeń dla wszystkich, których pasją jest latanie – pilotów wojskowych, cywilnych, przemysłowych i wszystkich, którzy przyczyniają się do tego, że Polskie lotnictwo się rozwija!

Zespół Taaki Prezent.pl Rankich podniebnych prezentów - bestsellery

1. Lot paralotnią

2. Lot motolotnią

3. Lot samolotem cessna 152 i cessna 172

Wszystkie pola są wymagane.