Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
Motoryzacyjne
Po drogach, po błocie, po szutrze, po torze... najlepsze i najbardziej ekstremalne prezenty motoryzacyjne!
Na majówkę!
Majówka już niedługo! Niektórzy z Was już mają wszystko dopięte na ostatni guzik, a inni zastanawiają się - co robić? Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo prezentów do wyboru i już teraz życzymy udanej zabawy!

popularne

lot balonem
popularne
Cena od 699,00 zł
Off Road 4x4
popularne
Cena od 299,00 zł
Lot paralotnią
nowość
Cena od 199,00 zł

w świetnej cenie

skok ze spadochronem
w świetnej cenie
Cena od 880,00 zł
degustacja piwa dla dwóch osób
w świetnej cenie
Cena od 440,00 zł
Piwny Kurs Kiperski dla dwóch osób
w świetnej cenie
Cena od 440,00 zł

nowości

Lot motoszybowcem
nowość
Cena od 649,00 zł
Szkolenie Off Road po Road Booku!
nowość
Cena od 2 059,00 zł

Oryginalne prezenty last minute

Skończyły się wszystkie ciekawe pomysły na prezent? Szukasz czegoś wyjątkowego dla bliskiej osoby, co wywoła uśmiech na jej twarzy oraz stanie się źródłem pozytywnych emocji, takich jak radość oraz szczęście? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Oryginalne prezenty na miarę Twoich oczekiwań, które z pewnością zaskoczą obdarowywaną osobę. To prezenty w formie wyjątkowych przeżyć, intensywnych emocji oraz inspirujących wrażeń. Każdy z nich jest niepowtarzalną przygodą, która z pewnością zostanie zapamiętana na długie lata. Na naszej stronie oferujemy takie prezenty, jak możliwość skoku ze spadochronem, jazda sportowym samochodem po torze wyścigowym, kurs degustacji win oraz wiele innych, niezwykle ciekawych propozycji. Jesteśmy przekonani, że na naszej stronie znajdziesz niepowtarzalny prezent, który będzie idealnie wkomponowywał się w charakter oraz styl obdarowywanej osoby.

To jednak nie wszystko! Zaletą naszych upominków jest nie tylko wszechstronność połączona z kreatywnością, ale również możliwość ekspresowej transakcji. Złożenie zamówienia na naszej stronie nie trwa dłużej niż kilka minut, a voucher upominkowy można samodzielnie wydrukować w domu. Jeżeli wiec niezbędny jest Ci prezent last minute, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Wszystkie pola są wymagane.