Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl
21 lipca 2016
Wakacje z przytupem – najciekawsze pomysły na urlop

Jakie masz plany na wakacje? Kolejny wyjazd, leżenie nad morzem albo opalanie się? A może w tym roku spróbujesz czegoś zupełnie nowego? Spędź urlop aktywnie! Mamy kilka sprawdzonych pomysłów, dobrych nawet dla kanapowych leni.

Nad wodą

Letnie miesiące bywają naprawdę gorące, więc nic dziwnego, że wszyscy chętnie wyjeżdżają nad wodę. To doskonała okazja do tego, aby przetestować na sobie sporty wodne. Bardziej spokojnym osobom może spodobać się podstawowy kurs nurkowania lub tradycyjna atrakcja nadmorska – przejażdżka skuterem wodnym. Będą one doskonałym urozmaiceniem całodniowego opalania się i kąpieli w morzu. Jeśli potrzebujesz większej dawki adrenaliny, a przy okazji nie masz nic przeciwko wysiłkowi fizycznemu – koniecznie wypróbuj jedną z trzech dyscyplin: windsurfing, kitesurfing albo surfing.

Te sporty wodne są bardzo wymagające kondycyjnie, ale ich podstawy powinieneś opanować już w kilka dni szkolenia z instruktorem. Bez większego problemu znajdziesz odpowiednią szkółkę w nadmorskich miejscowościach turystycznych. Będziesz miał nie tylko ogromną frajdę ze zdobycia nowych umiejętności, ale również przyjemność ze ślizgania się na falach!

Prawdziwi miłośnicy mocnych wrażeń nie pogardzą dyscypliną jaką jest flyboard, która oprócz niezłej formy, wymaga również umiejętności utrzymania równowagi oraz odwagi. Jeśli wolisz klasykę, to wybierz kajakarstwo lub rafting. One również sprawią, że będziesz musiał wykazać się kondycyjnie, a jednocześnie będziesz się świetnie bawił. To dobra okazja do rozbicia namiotów i biwakowania w gronie znajomych.

W powietrzu

Lato jest jednoznaczne z trwaniem sezonu na latanie! Nie miałeś jeszcze okazji wzbić się w przestworza? Wakacje to idealny czas na spróbowanie czegoś nowego. Dobre warunki atmosferyczne i urlop służą temu, aby udać się na widokowy lot balonem albo spróbować powietrznych sportów ekstremalnych. Skok ze spadochronem razem z instruktorem będzie niesamowitym przeżyciem. Wybierając się na lot paralotnią lub motolotnią w malowniczej okolicy, przeżyjesz nie tylko niesamowite chwile, ale także będziesz podziwiał piękne widoki.

W domu

Nie wybierasz się w tym roku na urlop poza miasto? To nic straconego, dalej możesz wykorzystać wolne dni na sport. Dobrym pomysłem będzie wybranie się na wycieczkę nad pobliskie jezioro, rzekę czy na spacer w lesie. Miłośnicy wody mogą również udać się na miejski, odkryty basen lub do pobliskiego aquaparku. Podczas letniego urlopu warto przetestować nowe ścieżki rowerowe w mieście i poza nim, wybrać się na zwiedzanie okolicznych zabytków z rodziną lub po prostu urządzić sobie piknik na łonie natury.

Te z pozoru niewielkie atrakcje sprawią Ci dużo radości i pomogą spędzić wolne dni aktywnie oraz przyjemnie. Na pewno w Twojej okolicy znajdzie się wiele interesujących miejsc tego typu, które zapewnią Ci rozrywkę na czas urlopu. Tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz ten czas w aktywny sposób.

Wszystkie pola są wymagane.