Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl

Wycieczki z przewodnikiem

Czy zwiedzanie musi być nudne? Wielu osobom rzeczywiście nie kojarzy się najlepiej, niemal każdy był bowiem uczestnikiem przynajmniej jednej wycieczki, w czasie której prowadzący za cel postawił sobie pokazanie jej uczestnikom wszystkich piętnastu kościołów w mieście w ciągu trzech godzin. Na szczęście, w dwudziestym pierwszym wieku coraz częściej mamy do czynienia z nowym podejściem do turystyki, a wycieczki z przymrużeniem oka dla nikogo nie są już dziś zaskoczeniem.

Osoby, które się na nie decydują mogą liczyć nie tylko na poznanie miejsc zapisujących się w pamięci na lata, ale również na to, że sama forma ich poznawania będzie dość nietypowa. Kto nie chciałby bowiem zapoznać się z zabytkami Warszawy przyglądając się im z okna Fiata 125p – również zabytkowego?

Nietrudno się domyślić, że taka możliwość sprawdza się znakomicie również jako pomysł na sentymentalny prezent – idealny choćby jako upominek wręczony z okazji kolejnej rocznicy ślubu. Nie jest jednak powiedziane, że nie spodoba się również osobom bardzo młodym, zainteresowanym tym, jak żyło się dawno, dawno temu, gdy młodzi byli jeszcze ich rodzice.
 

liczba produktów: 13

Lista prezentów

Wszystkie pola są wymagane.