Kontakt telefoniczny:  784 938 142
Godziny pracy biura: pn. - pt. od 8.00 do 15.00
Kontakt mailowy: kontakt@taakiprezent.pl

Escape Rooms

Chcesz poczuć dreszcz emocji, rozwiązywać zagadki detektywistyczne, poszukiwać prostej drogi w labiryncie pełnym ślepych zaułków, odczuwać lekki niepokój, a jednocześnie wiedzieć, że rozwiązanie jest możliwe i cały czas znajduje się w zasięgu ręki? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś, właśnie takie atrakcje zapewniają bowiem Escape Rooms – zamknięte pokoje, do których trafia się, aby wykonać konkretne zadanie i z których można wyjść dopiero po rozwiązaniu zagadki.

Escape Rooms to znakomita rozrywka, która spodoba się osobom w każdym wieku. Na krótki czas (zabawa zazwyczaj trwa około godziny) możemy stać się bohaterami niezwykłej gry wcielając się w postać detektywa, przestępcy, policjanta lub poszukiwacza skarbów. W zamkniętym pokoju nie ma znaczenia to, jak bardzo jesteśmy wysportowani, ile mamy centymetrów wzrostu i jakie jest nasze wykształcenie. Liczy się przede wszystkim spryt, spostrzegawczość, umiejętność myślenia w sposób niekonwencjonalny i zdolność do współpracy z innymi uczestnikami rozgrywki, do pokoju trafiają bowiem grupy liczące sobie od dwóch do nawet sześciu osób.
Zadania bywają różne, a znalezienie rozwiązania nigdy nie jest proste. Odwiedzając Escape Rooms zawsze się jednak wygrywa, największą nagrodą jest bowiem możliwość przeżycia niezapomnianej przygody!
 

liczba produktów: 3

Lista prezentów

Wszystkie pola są wymagane.